Kaip yra žinoma, birželio 9-ąją dieną vyko Saugaus eismo komisijos (SEK) posėdis, kuriame svarstyti miestui ir rajonui svarbūs eismo saugumo klausimai, priimti nutarimai, atsižvelgiant į gyventojų pateiktus prašymus.

Minėto posėdžio metu buvo priimtas nutarimas ne tik grąžinti buvusį vienpusį eismą A. Kulviečio gatvėje, bet ir apriboti galimybę vairuotojams sukti į kairę sankryžoje su P. Vaičiūno gatve rytinio piko metu, 7-9 val. Gatvių sankirtoje ketinama įrengti ir sferinį kelio veidrodį, kuris pagerins matomumą vairuotojams.

Po SEK sprendimo priėmimo, praėjus kuriam laikui, A. Kulviečio ir P. Vaičiūno gatvių sankirtoje laukiamas kairį posūkį  draudžiantis ženklas bei sferinis veidrodis dar neįrengti. Naujų priemonių įrengimas mieste patikėtas bendrovei „Jonavos paslaugos“, pasiteiravus įmonės apie tai, gautas patikinimas, kad sukti kairėn draudžiantis kelio ženklas jau užsakytas, o įrengtas bus jau kitą savaitę, po Joninių šventės.

Kalbant apie kitas naujas eismo saugumo priemones, panašiu laiku, kitą savaitę turėtų būti įrengti ir sferiniai veidrodžiai jau minėtoje A. Kulviečio ir P. Vaičiūno gatvių sankryžoje bei Parko ir Prezidento g. sankryžoje.

Pastarojoje sankryžoje iš Parko g. įvažiuoti į kairę (Prezidento g.) dažnai nesaugu nesukeliant avarinės situacijos. Išvažiuojant iš Parko g., jei kairėje pusėje Prezidento g. esančioje sustojimo vietoje stovi priparkuoti automobiliai, matomumas išvažiuojančiam iš Parko g. yra labai blogas, todėl SEK posėdyje pritarta prašymui ir šioje sankryžoje įrengti matomumą gerinančią priemonę – sferinį veidrodį.

                            

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: