Jonavos „CBet“ sulaukė visų pasveikusių savo trenerių štabo narių ir aktyviai ruošiasi ateinančiai ketvirtadienio dvikovai Alytuje su vietos „Dzūkijos“ krepšininkais. Sezono pradžioje Jonavos „CBet“ prieš šią komandą iškovojo pirmąją istorijoje savo pergalę stipriausioje šalies lygoje įveikdama „Dzūkiją“ rezultatu 85:63. Antrasis susitikimas su dzūkais nebuvo toks sėkmingas ir buvo nusileista svečiuose 86:62. Abi komandos pastaruoju metu demonstravo neblogą žaidimą ir rezultatus, o apie sunkią praėjusią savaitę ir laukiančią akistatą pakalbinome trenerį asistentą - Paulių Malašauską.

Treneri, kaip pirmą sezoną dirbant Betsafe-LKL“, „CBet“ komandai netrūksta iššūkių, pakomentuokite kaip komanda tvarkėsi praėjusios savaitės metu likusi be trenerių? Kaip visi jaučiatės dabar?

Buvo iš ties neeilinė savaitė, turėjome ir keletą žaidėjų, kurie negalėjo sportuoti. Fizinio rengimo treneris buvo pastatęs aiškius rėmus – ką žaidėjai turi pasidaryti, o patyrę mūsų komandos žaidėjai prižiūrėjo visą darbų eigą. Labai gerai komandoje turėti tokių patyrusių žaidėjų, kurie turi puikią darbo etiką. Vieną dieną sporto salė buvo užimta, nes arenoje vyko „Achemos“ darbuotojų streikas, bet žaidėjai nepasimetė, perkėlė pratybas į treniruoklių salę ir puikiai išlaviravo netikėtoje situacijoje.

Su Alytaus komanda šį sezoną susitikome jau du kartus ir abu susitikimai baigėsi triuškinamais skirtumais. Kokios dvikovos laukiate ketvirtadienį?

Tai parodo, kad abi komandos sėkmingiau rungtyniauja namuose. Komandos yra „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynės, tad abiejų komandų pajėgumas tikrai yra apylygis ir bus labai svarbu ketvirtadienio rungtynes pradėti su gera energija.

Panašu, kad abi komandos savo sėkmingą bangą pagavo uostamiestyje įveikdamos klaipėdiečius, kuo pastaruoju metu pasikeitęs atrodė alytiškių žaidimas?

Sezono pradžioje jie neturėjo Artūro Jomanto, naudojo iš ties mažą rotaciją ir buvo labai priklausomi vos nuo kelių žaidėjų. J. Furmanavičius buvo daugiausiai minučių lygoje žaidžiantis krepšininkas. Dabar visi jų žaidėjai turi aiškias roles, atsarginių žaidėjų indėlis yra išaugęs ir jie sėkmingiau įgyvendina savo žaidimo filosofiją aikštelėje.

Didžiausi alytiškių pranašumai turbūt yra po krepšiu - A. Lapeta ir V. Čepukaitis turi nemažą ūgio ir svorio pranašumą. Kiek svarbu bus pagreitinti žaidimą prieš šiuos aukštaūgius?

Sutinku, kad alytiškiai tikrai turi dydžio pranašumą po krepšiu ir jų visa gynybos sistema yra iš dalies panaši į Klaipėdos „Neptūno“. Na, o puolime jie nelabai ieško savo aukštaūgių ir jų žaidimas labiau priklauso nuo komandos gynėjų.

Kas nutiko iki šiol rezultatyviausiam alytiškių žaidėjui Joshua Newkirk‘ui? Prieš Pasvalio ekipą jis rungtyniavo nepilnas dvi minutes, prieš uteniškius nežaidė visai, o vakar Panevėžyje aikštelėje vėl praleido tik kiek daugiau nei minutę. Kiek išaugusi atrodo D. Frye ir A. Aranitovič rolė komandoje?

Analizuojant jų žaidimą teko girdėti, jog gynėjas pajuto skausmus pėdos srityje. Tai jam yra kažkokia nemaloni kojos trauma. Frye tai tikrai jaučiasi, jog dėjo didelį žingsnį į priekį ir jo pasitikėjimas yra išaugęs. Jis žino, kad garantuotai žais didelį minučių kiekį ir tą laiką išnaudoja labai gerai. Ne tik šie du minėti krepšininkai, bet ir M. Zigmantavičius neblogai rungtyniauja pastaruoju metu, tad turėsime skirti didelį dėmesį jam.

Kokia situacija yra mūsų komandoje, gal jau turime į rikiuotę grįžtančių žaidėjų?

Vakar grįžau aš, o šiandien prie komandos turi prisijungti ir Virginijus Šeškus. Visas personalas būsime sugrįžęs, o iš žaidėjų tai didesnių netekčių nėra, tik K. Thomas dar nesportuoja su komanda ir yra iškritęs ilgesniam laikui.

Jonavos „CBet“ ketvirtadienio rungtynės bus labai svarbios tęsiant kovą dėl „Betsafe-LKL“  aukštesnių turnyrinės lentelės pozicijų, o mūsų komandoje rungtyniaujantis E. Lecomte yra bene karščiausias žaidėjas lygoje ir paskutiniame susitikime su Kėdainių ekipa surinko net 38 naudingumo balus!

Rungtynes tiesiogiai transliuos BTV ir Go3.

Ketvirtadienio rungtynių Alytuje pradžia - 18:30.

Jonavos ,,CBet" inf.

Nuotr (El Artography)

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: