Į Ukrainą, kuri jau daugiau kaip tris mėnesius kovoja su Rusijos karine agresija, o šalies žmonės išgyvena karo siaubą,  buvo išgabenta dar viena pagalbos siunta. Ji suformuota pagal šios šalies pateiktą prašymą ir poreikius. Civilinės pagalbos siuntoje – statybiniai ir ugniagesių šalmai, apsauginiai akiniai, guminė avalynė, darbinės pirštinės, laužtuvai, kastuvai, kirviai. Iš viso  joje – 2800 vnt. įvairių priemonių. Šiuo metu ši siunta jau Ukrainoje.

Vyriausybės nutarimu šios pagalbos siuntos nugabenimo organizavimas pavestas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos.

Šių metų kovo ir gegužės mėnesiais į Ukrainą taip pat buvo išgabentos pagalbos siuntos. Kovo mėnesį vežtą pagalbos siuntą sudarė gaisrų gesinimui ir gelbėjimo darbams atlikti reikalinga įranga – valtys, mobilūs šildymo prietaisai, individualūs dozimetrai ir dujokaukės, ugniagesio pirštinės ir pošalmiai, taip pat įranga ryšiui užtikrinti – ugniasienės, maršrutizatoriai, tarnybinė stotis. O gegužės mėnesį Ukrainos ugniagesiams mūsų šalies priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba perdavė gaisrinių gelbėjimo automobilių, hidraulinės gelbėjimo įrangos komplektų, apsauginės ugniagesių aprangos, cheminės apsaugos kostiumų bei ugniagesių pirštinių ir gaisrinių šalmų.

PAGD inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: