Jonavos Panerio pradinės mokyklos sporto aikštelės asfalto danga jau buvo susidėvėjusi, nelygi, vietomis įskilusi, sutrupėjusi ir nesaugi sportuoti. Blogos būklės buvo ir tinklinio, krepšinio stovai, lentos, susidėvėję lankai be reikiamų apsaugų. Šią vasarą mokykla įvykdė mažos vertės viešąjį pirkimą „Jonavos Panerio pradinės mokyklos sporto aikštelės atnaujinimo darbai“ ir šiandien vaikai gali mėgautis atnaujintu sporto aikštynu.

Šiandien, spalio 14-ąją, Panerio mokyklos bendruomenę su atsinaujinimu sveikino Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto  pirmininkė Vijolė Šadauskienė ir Pasaulio, Europos ir daugkartinis Lietuvos čempionas, tris kart išrinktas Lietuvos geriausiu sportininku, disko metikas Andrius Gudžius.

V. Šadauskienė pasveikinusi bendruomenę, įteikė dovanų – kamuolius, o disko metikas A. Gudžius vaikams surengė sporto pramogas – mankštas, estafetes bei kitas aktyvias linksmybes.

Panerio pradinės mokyklos sporto aikštynas praplėstas - 1 m į šoną ir 3,5 m į ilgį. Išlygintas senas asfaltas, įrengta 290 m2 gumos granulių sportinė danga. Čia įrengti ir du nauji, metaliniai krepšinio stovai su lentomis ir lankais, 1 komplektas reguliuojamo aukščio tinklinio stovas su žaidybiniu tinklu, kuris turi įtempimo mechanizmą. Tinklinio stovai įbetonuoti su kapsulėmis, tad esant poreikiui, juos galima išimti.

Atnaujinta sporto aikštelė nuo šiol tinkama saugiai mokiniams sportuoti ir žaisti krepšinį, tinklinį. Įgyvendinto projekto vertė - 21 000 Eur su PVM.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: