Visi Kauno apskrities (Kauno miesto ir rajono, taip pat Jonavos, Kaišiadorių ir Kėdainių) teritorijoje esančių daugiabučių kiemų, nuosavų namų kvartalų, sodininkų ir garažų bendrijų gyventojai bei automobilių savininkai kviečiami registruotis dalyvauti konkurse „Saugus kiemas“. Pastarasis skirtas saugios aplinkos sukūrimui prieš vagystes iš/nuo automobilių. Registracija vyksta iki 2021 m. birželio 16 d.
Viso konkurso metu, iki pat šių metų galo (gruodžio mėn.16 d.), gyventojai kviečiami įsitraukti į saugios aplinkos kūrimą savo kiemuose, įgyvendinti apsaugos, draudimo priemones, padaryti savo kiemus saugesnius bei apsaugoti nuo vagysčių savo automobilius.
Konkurso sąlygos:
• Konkursui gali registruotis ne mažiau kaip 10 automobilių savininkų vienijančios aktyvios visuomenės narių grupės.
• Išimtis – dalyvauti konkurse gali registruotis kiemai, kuriuose per 2020-2021-uosius metus buvo įvykdyta vagysčių iš automobilių, taip pat saugios kaimynystės grupės, policijos rėmėjai ar šauliai su ne mažiau kaip 5 automobilių savininkais.
Konkurso komisija, sudaryta iš policijos pareigūnų ir socialinių partnerių, išrinks 10 kiemų, įgyvendinusių didžiausią saugumo pokytį, jie ir bus paskelbti konkurso nugalėtojais. Finalinėje konkurso dalyje išrinkti nugalėtojai kurių kiemus papuoš nugalėtojus pažyminčios informacinės lentos apie tai kad buvo suteiktas garbingas saugaus kiemo vardas. Taip pat turės galimybę laimėti vertingus prizus arba nuolaidas apsaugos ir draudimo priemonėms.
Visi konkurse dalyvaujantys kiemai bus pažymėti specialiais konkursui parengtais lipdukais (ant laiptinių durų) arba informaciniais lipdukais automobiliuose, skelbiančiais apie tai, kad automobilis dalyvauja konkurse „Saugus kiemas“ ir kieme įdiegtos apsaugos priemones nuo vagysčių iš/nuo automobilių.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: