Visos Jonavos rajono seniūnijos kviestos dalyvauti Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo priemonėje „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Jonavoje veikiantis Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras (VLC), pagal pateiktą kvietimą parengė paraišką ir įvykdė projektinės veiklos įgyvendinimą. Nuspręsta, kad bus puošiama Jonavos sporto arenos aikštė. Daugiau nei 30 kalėdinių eglučių, papuoštų įvairių organizacijų dėka, džiugino praeivius iki šios nakties.
Projekto organizatoriai praeitą savaitę kreipėsi į žmones su prašymu negadinti šventinio laikotarpio ir nesinešti eglučių į namus, o tiksliau – nevogti. Tačiau į prašymą atsižvelgta nebuvo. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį pavogtos dvi eglutės. Vieną eglutę puošė Jonavos gausių šeimų klubas „Gilė“ , antrą eglutę puošė Jonavos sporto savanoriai.
Nuspręsta paviešinti vaizdo stebėjimo įrašus ir taip sugėdinti vagišius. Taip pat ketinama kreiptis ir į policiją.
„Labai gaila, kad ir Jonavoje šiais metais yra Grinčų, kurie vagia Kalėdas“, - sakė VLC projektų vadovė Kristina Juknienė.