Procedūros metu yra naudojama didžiulė lazerio skleidžiama šviesos energija, kurią sugeria pigmento melanino turintis plaukas. Šitaip sunaikinamas ir plauko folikulas, taip nepažeidžiant aplinkinės odos. Svarbus šios procedūros ypatumas – kadangi sunaikinami gali būti tik plaukeliai, esantys aktyvaus augimo stadijoje, o jie joje būna skirtingu metu, tai efektyviausiam rezultatui pasiekti, procedūras reikia kartoti. Vidutiniškai prireikia 6 procedūrų kurso, o vėliau, priklausomai nuo individualių kiekvieno savybių, rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą maždaug kartą per metus.


Plaukų šalinimas lazeriu turi daugybę privalumų – šis metodas yra tikslus ir saugus – komplikacijų rizika yra nedidelė. Be to, tai greita procedūra – lazeris per sekundę gali paveikti daug plauko folikulų, pavyzdžiui, plaukelius virš viršutinės lūpos gali pašalinti per mažiau nei minutę. Trukmė skiriasi priklausomai nuo zonos, kurioje yra šalinami plaukeliai. Kitas svarbus ypatumas – ši procedūra yra neskausminga (bent jau renkantis diodinius lazerius), nes lazerio antgalis yra atšaldomas, todėl daugių daugiausiai galite jausti jo skleidžiamą šaltį ar vos juntamą dilgčiojimą. Kiekvienas profesionalus specialistas visuomet atsižvelgs į jūsų pageidavimus ir skausmo toleravimo lygį ir  prireikus, antgalį dar labiau atšaldys arba sumažins skleidžiamų impulsų galią. Svarbu ir kitkas – priklausomai nuo individualių kiekvieno žmogaus savybių, su plaukeliais galėsite atsisveikinti ilgam, o gal net visam laikui.


Prieš procedūras specialistas įvertins jūsų odos būklę, plaukelių struktūrą ir nuspręs, ar šis metodas išties jums tinkamas. Kai kuriais atvejais – nėštumo metu, sergant onkologinėms ligomis, vartojant tam tikrus vaistus ar po intensyvaus deginimosi saulėje, procedūra negali būti atliekama. Po procedūros sužinosite apie reikalingą odos priežiūrą – plaukelių šalinimą tarp procedūrų, odos drėkinimą, apsaugą nuo saulės ir t.t. Pirmųjų matomų rezultatų galite tikėtis jau po pirmųjų procedūrų – kai kurie plaukeliai iškris po 10 – 14 dienų, o pabaigus visą procedūrų kursą, bus galima džiaugtis lygia, itin švelnia oda ir atsisveikinti su įprastinių depiliacijos būdų padariniais – įpjovimais, išbėrimais ar įaugusiais plaukeliais.


Teik rezultatas, tiek pati kliento patirtis procedūros metu labai priklauso nuo pasirinktos klinikos, specialisto ir, žinoma, lazerio. Šiuo metu Lietuvoje įprastai naudojami 2 tipų įrenginiai: diodinis ir aleksandrito lazeris. Nors šių prietaisų efektyvumas statistiškai nesiskiria, moksliniuose tyrimuose, kur vertintas klientų pasitenkinimas procedūra, diodiniai lazeriai pirmauja dėl komfortiškų procedūrų.

Užsakomasis straipsnis

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: