Saulėtą gegužės 4 dieną, po dviejų metų pertraukos, į Jonavos Neries krantinę grįžo moksleivių pamėgtas  lengvosios atletikos „Pavasario krosas“.  

Skirtingo amžiaus mokiniai buvo pakviesti įveikti skirtingus nuotolius: 500 metrų bėgo 2011 metų gimimo ir jaunesni mergaitės ir berniukai bei 2009-2010 m. g.  ir 2007 – 2008 m. g. mergaitės, 1000 metrų - 2005-2006 m. g. mergaitės, 2003-2004 m. g. merginos ir 2009-2010 m. g.  ir 2007-2008 m. g. berniukai, 1500 m. g. - 2005-2006 m. g. berniukai, o 2000 m. - vyriausieji 2003-2004 m. g. vaikinai. Viso šių metų „Pavasario krose“ sudalyvavo 151 Jonavos rajono mokyklų mokinys.  

REZULTATAI:  

2011 m. g. ir j. mergaičių grupėje nugalėjo Aistė Klapatauskaitė (1 min. 50 s.), antrą vietą laimėjo Jonavos r. Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro atstovė Elinga Ramanauskaitė (1 min. 53 s.), o trečia liko Elija Sauliūnaitė (1 min. 57 s.) iš Jonavos r. Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro. 

Toje pačioje amžiaus grupėje berniukų tarpe pirmąją vietą iškovojo Jonavos pradinės mokyklos mokinys Martynas Toropovas (1 min. 44 s.),  Nedas Gerdvila (Panerio pradinė mokykla) liko antras (1 min. 51 s.), o trečias labai mažu skirtumu atsilikęs nuo antros vietos prizininko Kornelijus Vaidila (Panerio pradinė mokykla) (1 min. 51,5 s.). 

2009-2010 m. g. amžiaus grupėje triumfavo Orinta Stanevičiūtė (1 min. 44 s.), aplenkusi antroje vietoje likusią Lietavos pagrindinės mokyklos mokinę Inesą Chlapotinaitę (1 min. 49 s.) ir trečioje – Miglę Šabūnaitę (1 min. 51 s.). 

Tarp 2009-2010 m. g. berniukų apdovanojimus susižėrė Neries pagrindinės mokyklos auklėtiniai. Šioje amžiaus grupėje ant aukščiausios prizininkų pakylos laiptelio užlipo Vėjas Jakimavičius (3 min. 46 s.) Emilis Vitkauskas liko antras (3 min. 48 s.), o trečiąją vietą iškovojo Ąžuolas Survila (3 min. 50 s.). 

2007-2008 m. g. amžiaus grupėje tarp mergaičių triumfavo Odeta Klinkevičiūtė (1 min. 39 s.), antra liko Neries pagr. mokyklos atstovė Justė Snitkaitė (1 min. 44 s.), o bronzos medaliu pasidabino Ermita Pagrandytė (1 min. 49 s.). Tarp berniukų pirmą vietą iškovojo J. Vareikio progimnazijos Modestas Bespalovas (3 min. 27 s.), antras liko Neries pagr. mokyklos atstovas Mantas Justinavičius (3 min. 35 s.), o trečias liko Adrijus Dapkus (3 min. 35,8 s.).  

Jeronimo Ralio gimnazijos mokinė Greta Malinauskaitė 2005-2006 m. g. amžiaus grupėje užlipo ant aukščiausios prizininkų pakylos laiptelio (4 min. 8 s.). Antra atbėgo Andrė Albužytė (4 min. 29 s.), trečia – Austėja Survilaitė (4 min. 33 s.). 

2005-2006 m. g. berniukų grupėje triumfavo J. Ralio gimnazijos mokiniai. Čempionu tapo Vakaris Masėnas (5 min. 39 s.), o antras liko Justinas Blažys (5 min. 54 s.). Trečias šioje grupėje finišavo Mantas Klapatauskas (6 min. 3 s.). 

Vyriausiųjų 2003-2004 m. g. grupėje tarp merginų sužibėjo J. Ralio gimnazijos moksleivės : pirmoji atbėjo Auksė Gavelytė (4 min. 23 s.), antrą ir trečią vietą pasidalino labai nedideliu skirtumu išsiskyrusios Karolina Žovtobriuch ( 4 min. 27 s.) ir Aiša Rafanavičiūtė ( 4 min. 28 s.) 

2003-2004 m. g. vaikinų grupėje aukso medalį iškovojo Gustas Lamokovskij (7 min. 14 s.), antroje ir trečioje vietoje liko J. Ralio gimnazijos mokiniai : Martynas Greičis (7 min. 28 s.) ir Lukas Šaban (7 min. 43 s). 

 

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: