Baigėsi pirmieji šiemet Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuoti sporto administravimo kursai. Kartu su Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Olimpiniu solidarumu rengiamuose mokymuose savo žinias ir gebėjimus tobulino dvi dešimtys sporto vadybininkų.

„LTOK sporto administravimo mokymai jau tapo kokybės standartu, apie šiuos kursus klausimų sulaukiame jau metų pradžioje, o norinčiųjų tiek, kad tenka daryti atranką. Tai, žinoma, džiugina.

Nuo sporto vadybininkų didele dalimi priklauso federacijos, klubo ar kitos organizacijos sėkmė bei sporto bendrąja prasme plėtra. Todėl mums, kaip nacionaliniam olimpiniam komitetui svarbu prisidėti prie vadybininkų tobulėjimo ir kompetencijų kėlimo.

Visada prieš mokymus kalbant su dalyviais norisi pabrėžti, kad šiuose kursuose jie gauna įrankius, tačiau kaip jais pasinaudos priklauso tik nuo jų pačių“, – sakė LTOK olimpinio sporto direktoriaus pavaduotoja Agnė Vanagienė.

Ji – vienintelė Lietuvoje, turinti TOK sertifikatą šiems mokymams organizuoti.

Tris dienas vykusiuose intensyviuose teorija ir praktika grįstuose mokymuose kartu su patyrusiais lektoriais dalyviai gilinosi į laiko planavimo, komunikacijos, asmeninio prekės ženklo kūrimo ir socialinių tinklų temas.

Mokymus vedė verslo konsultantas Lauras Balaiša bei rinkodaros ir asmeninio prekės ženklo ekspertė Dominyka Venciūtė.

Apie baigtus mokymus socialiniame tinkle paskelbė ir Jonavos sporto centro direktorė Jūratė Stanislovaitienė, teigdama, kad nuo penktadienio tapo sertifikuota sporto vadybininkė. Anot J. Stanislovaitienės, mokymai pagilino laiko planavimo, komunikacijos, asmeninio prekės ženklo kūrimo žinias.

Mokymų dalyviai taip pat susipažino su LTOK veikla, darbu olimpinėse žaidynėse, bei TOK programos „Athlete 365“ galimybėmis.

Kartu su TOK Olimpiniu solidarumu LTOK per metus organizuoja trejus nemokamus sporto administravimo mokymus. Šiuo metu taip pat vyksta mokymai treneriams, o rugpjūtį patyrusius specialistus ir vadovaujančias pareigas užimančius vadybininkus LTOK pakvies į mokymus pažengusiems.

Parengta pagal LTOK inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: