Prieš dvi dienas portalas jonavoszinios.lt sulaukė moters pranešimo,kad Jonavoje, Saulės gatvėje, mėtosi ,,Bolt" priklausantis paspirtukas. Kadangi šis nebuvo patrauktas iki šiandien, redakcija susiekė su bendrove ir pasiteiravo, kokia tvarka galioja asmenims, paliekantiems paspirtukus ir kur pranešti, jei šie paliekami netvarkingai.

Anot ,,Botl", šiuo klausimu užsiima komanda, prižiūrinti paspirtukus Jonavos mieste.


,,Turime kelių sluoksnių strategiją, kaip sprendžiame parkavimo kultūros problemas Lietuvos miestuose, tarp jų ir Jonavoje. Pirmiausia, kiekvienas vartotojas baigęs kelionę paspirtuku, privalo padaryti jo nuotrauką. Netvarkingai paliktą paspirtuką užfiksuoja dirbtinio intelekto sprendimas, kuris išsiunčia vartotojui perspėjančią žinutę. Daugumai vartotojų to pakanka ir kitą kartą paspirtukas jau parkuojamas tvarkingai. Jeigu matome, kad konkretaus vartotojo atveju edukacija neveikia – į pagalbą ateina mūsų komanda, atsakinga už paspirtukus Jonavoje. Ne tik perstatome netvarkingai paliktus paspirtukus, bet ir kalbamės asmeniškai su vartotojais, kuriems parkavimo klausimais yra kur pasitempti. Galiausiai, jeigu pažeidimai kartojasi ir sulaukiame skundų, blokuojame tokius vartotojus laikinai arba visam laikui", - paaiškino,,Bolt".


Bendrovė ragina visus miestiečius nelikti abejingais ir pranešti apie pastebėtus atvejus.

Norėdami pranešti apie netinkamoje vietoje paliktą paspirtuką arba pastebėtą netinkamą elgesį su el.paspirtuku, patogiausia tą padaryti atsidarius „Bolt” programėlės paspirtukų žemėlapį ir kairiajame apatiniame jo kampe spustelėjus šauktuką. Taip pat tą galima padaryti per savo įrenginio naršyklę adresu https://bolt.eu/lt/report-scooter/ arba telefonu +370 5 211 00 05.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: