Ilgai lauktas sniegas nudžiugino ir mažus, ir didelius. Iš sandėliukų ištraukėme rogutes, slides ir suskubome čiuožinėti nuo kalnų. Tačiau tokie, iš pirmo žvilgsnio, nekalti žaidimai gali prišaukti bėdą. Taip nutiko sausio 12-osios vakarą Joninių slėnyje. Apie incidentą socialiniame tinkle pranešė jonavietė, stebėjusi, jos žodžiais tariant, siaubingą įvykį.

„Šį vakarą teko stebėti siaubingą įvykį Joninių slėnyje, kai maždaug 6-7 metų vaikas, skriedamas čiuožyne nuo kalniuko, trenkėsi į styrančias metalines detales ir stipriai susižalojo kojytę, persiplėšė džinsiukus!!! Tėveliai, saugokite vaikučius! O atsakingų asmenų prašau pažymėti ar uždengti pavojų keliančias metalo detales“, - savo paskyroje rašė moteris bei paviešino kelias, iš po sniego styrančių metalinių detalių nuotraukas.

Minimos metalinės detalės yra Joninių slėnio amfiteatro stogo, kitaip vadinamų burių, tvirtinimo elementai, kurie statybų metų įtvirtinti žemėje ir galimybės juos kilnoti ar patraukti nėra.  Akivaizdu, kad kol nėra sniego, metaliniai tvirtinimo elementai aiškiai matomi, nuo kalnų – nečiuožinėjama, tad galimai rizika susižeisti nėra didelė. Vienok, iškritęs sniegas užklojo dalį konstrukcijų, o žiemos pramogų išsiilgę miestiečiai čiuoždami nuo kalno gali užčiuožti ant neapšviestų, niekaip nepažymėtų ir pavojingų metalinių detalių. Apie iš po sniego styrantį pavojų pranešta ir miesto seniūnijai, kuri imasi veiksmų.

„Jau pranešta bendrovei „Jonavos paslaugos“, kuri įpareigota pasirūpinti saugumo priemonėmis. Įmonės darbuotojai iš po sniego kyšančius metalinius tvirtinimo elementus pažymės atitvarais, kad pavojų keliančios konstrukcijos būtų aiškiai matomos“, - teigia Jonavos miesto seniūnijos seniūnė Eglė Pinkevičienė.

Seniūnė taipogi atkreipia dėmesį, kad vis dar galioja karantinas bei ragina gyventojus sniego pramogomis džiaugtis atsakingai, nesibūriuoti, nes gausūs čiuožinėtojų ir slidinėtojų būriai pažeidžia karantino sąlygas.    

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: