Šventinis laikotarpis netrukus prasidės, o prekybininkai ragina šventiniais pirkiniais pasirūpinti iš anksto bei kai kurie jų skelbia darbo laiką švenčių dienomis. 

Maxima 

Prekybos tinklas „Maxima“ artėjant svarbiausioms metų šventėms praneša apie darbo laiko šventinėmis dienomis pokyčius. Pirmąją šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dieną tinklo parduotuvės nedirbs, o kitomis šventinėmis dienomis darbo laikas bus sutrumpintas.

„Didžiausios metų šventės ypatingas laikotarpis visiems – ir prekybos tinklo klientams, ir darbuotojams. Džiaugiamės galėdami daugiau nei 11 tūkstančių darbuotojų suteikti galimybę paminėti šv. Kalėdas ir Naujųjų metų dieną su savo artimaisiais, o pirkėjams užsukti į parduotuvę paskutinės minutės pirkinių per Kūčias ar Naujųjų metų išvakarėse“, – sako „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Per Kūčias, gruodžio 24 d., „Maxima“ parduotuvės visoje Lietuvoje duris atvers joms įprastu laiku, o dirbs trumpiau – iki 19 val. Pirmąją šv. Kalėdų dieną, gruodžio 25 d., parduotuvės nedirbs. Gruodžio 26 d. parduotuvės atsidarys valanda vėliau nei įprastai, o darbą baigs reguliariu darbo grafiku.

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31 d., visos „Maxima“ parduotuvės dirbs iki 19 val., pirmąją 2024 m. dieną parduotuvės nedirbs.

„Maximos“ atstovės teigimu, artėjant didžiausioms metų šventėms pirkėjų srautai reikšmingai išauga, tačiau jau daugelį metų pastebima, kad švenčių išvakarėse klientai į parduotuves užsuka tik paskutinės minutės pirkinių, o savo laiką skiria pasiruošimui šventėms namuose.

„Kiekvienas norime nustebinti savo artimuosius, palepinti juos gardžiausiais šventinio stalo patiekalais ar dovanomis. Visgi stebime tendenciją, kad šventinius apsipirkimus klientai planuoja bent jau savaitę ar kelias dienas prieš Kūčias. Juk per šventes visi norime būti su brangiausiais žmonėmis. Džiugu, kad tai galės padaryti ir „Maxima“ darbuotojai“, – teigia I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

LIDL 

Jau tapo tradicija, kad „Lidl“ septintus metus iš eilės nedirbs pirmąją šv. Kalėdų dieną – gruodžio 25-ąją ir Naujųjų metų dieną – sausio 1-ąją. Šiais metais „Lidl“ darbuotojams suteiks ir dar daugiau laiko praleisti su savo artimaisiais – palyginus su praėjusių metų šventėmis, šiais metais parduotuvės ne tik anksčiau užsidarys Kūčių vakarą, bet ir dirbs trumpiau Naujųjų metų išvakarėse. 

„Didžiųjų švenčių metu jau tradiciškai mūsų darbuotojai galės visą dėmesį skirti savo šeimai ir artimiesiems, o šiais metais tokio laiko bus net dar daugiau nei praėjusiais metais. Šiais metais ne tik Kūčių vakarą parduotuvės duris užvers anksčiau, kad darbuotojai galėtų pasiruošti šventinei vakarienei, tačiau ir Naujųjų metų išvakarėse dirbsime dar trumpiau. Nedirbti per didžiąsias metų šventes yra mūsų tradicija, norime, kad darbuotojai galėtų pasidžiaugti šventinėmis akimirkomis su artimiausiais kuo daugiau. Žinome, kad tokią iniciatyvą palaiko ir mūsų pirkėjai, su kuriais šventiniu darbo laiku dalinamės dar likus beveik mėnesiui iki švenčių, kad jie galėtų be įtampos susiplanuoti savo šventinius pirkinius“, – sako „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė. 

Pirmąją šv. Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, ir Naujųjų metų dieną, sausio 1-ąją, „Lidl“ parduotuvės nedirbs. Kitomis žiemos šventinio laikotarpio dienomis „Lidl“ parduotuvių darbo valandos trumpės. Šv. Kūčių vakarą (gruodžio 24 d.) parduotuvės dirbs iki 17 val., o Naujųjų metų išvakarėse (gruodžio 31 d.) – iki 19 val. Antrąją Šv. Kalėdų dieną (gruodžio 26 d.) visos „Lidl“ parduotuvės dirbs nuo 10 val. ryto iki 20 val. vakaro. Kitomis tarpušvenčio dienomis visos parduotuvės dirbs įprastu darbo laiku. 

„Lidl“ parduotuvių darbo laikas didžiųjų žiemos švenčių metu:

Gruodžio 24 d. „Lidl“ parduotuvės dirbs iki 17 val.

Gruodžio 25 d. „Lidl“ parduotuvės visoje Lietuvoje nedirbs.

Gruodžio 26 d. „Lidl“ parduotuvės dirbs nuo 10 iki 20 val.

Gruodžio 31 d. „Lidl“ parduotuvės dirbs iki 19 val.

Sausio 1 d. „Lidl“ parduotuvės visoje Lietuvoje nedirbs.

Sausio 2 d. „Lidl“ parduotuvės dirbs įprastu darbo laiku.

Rimi

Svarbu atkreipti dėmesį, kad Kūčių vakarą visos fizinės ,,Rimi" tinklo parduotuvės dirbs trumpiau. Trumpesnis nei įprastai darbo laikas numatytas ir antrąją Kalėdų dieną bei Naujųjų metų išvakarėse. Kaip ir pastaraisiais metais, „Rimi“ parduotuvės nedirbs pirmąją Kalėdų dieną bei sausio 1–ąją, išskyrus budinčias parduotuves. 

Gruodžio 24 d. visos „Rimi“ fizinės parduotuvės ir e. parduotuvė „Rimi.lt“ dirbs trumpiau ir pirkėjus aptarnaus iki 19 val. Trumpesnis parduotuvių darbo grafikas numatytas ir antrąją Kalėdų dieną – nuo 9 iki 20 val. Kaip ir ankstesniais metais, visos prekybos tinklo parduotuvės nedirbs ir pirkėjų neaptarnaus pirmąją Kalėdų dieną.

Sausio 1-ąją dirbs tik budinčios parduotuvės nuo 10 iki 20 val. dirbs: 

Naujųjų metų išvakarėse „Rimi“ prekybos centrai duris užvers anksčiau ir dirbs iki 19 val. vakaro. Tuo tarpu pirmą Naujųjų metų dieną visoje Lietuvoje veiks ir lankytojus aptarnaus bei jų poreikius įsigyti būtiniausias prekes užtikrins 36 budinčios „Rimi“ tinklo parduotuvės Alytuje; Kaune ir Kauno rajone; Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone; Palangoje;  Mažeikiuose; Panevėžyje; Šiauliuose; Telšiuose; Trakuose; Ukmergėje; Druskininkuose; Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Norfa

„Norfa“ nedirbs pirmąją Kalėdų ir pirmąją Naujųjų metų dieną. Gruodžio 24 d. parduotuvės dirbs iki 18 val., o 26 dieną duris atvers nuo 10 val. Naujųjų išvakarėse, gruodžio 31 dieną, dirbs iki 20 val., o sauso 1-ąją bus uždarytos.

Atnaujinta lapkričio 30-ąją IKI 

„Iki“ informuoja savo pirkėjus, kaip parduotuvės dirbs per Kūčias, Kalėdas ir Naujuosius metus. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, per svarbiausias metų šventes darbuotojai turės daugiau laisvo laiko, tačiau bus pasirūpinta ir pirkėjų poreikiais. Šventinėmis dienomis parduotuvių laikas koreguosis, tačiau visomis dienomis visą parą Vilniuje veiks 5 autonominės parduotuvės, o sausio 1-ąją prekes į namus vežios ir kurjeriai.

Pasak „Iki“ komunikacijos vadovės, gruodžio 24-ąją, Kūčių dieną, parduotuvės dirbs nuo 8 iki 19 val.

Gruodžio 25-ąją, pirmąją Kalėdų dieną, įprastos „Iki“ parduotuvės nedirbs, tačiau Vilniuje visą parą ir toliau veiks 5 autonominės parduotuvės „IKI GO“, įsikūrusios adresais: Didžioji g. 6, Stanevičiaus g. 3, Upės g. 6, Savanorių pr. 187D, Kalvarijų g. 2.

Gruodžio 26-ąją, antrąją Kalėdų dieną, „Iki“ parduotuvės pirkėjų lauks nuo 9 iki 22 val.

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, „Iki“ parduotuvės dirbs nuo 8 iki 20 val.

Sausio 1-ąją, pirmąją Naujųjų metų dieną, duris atvers 27 „Iki“ parduotuvės įvairiuose Lietuvos miestuose. Taip pat pirkėjų patogumui įvedama naujovė – veiks ir „Iki“ e-parduotuvė, iš kurios prekes į namus dar tą pačią dieną pristatys „LastMile“ kurjeriai.

Sausio 1 dieną nuo 10 iki 20 val. veiks IKI – JONAVA 2, Basanavičiaus g. 6, Jonava.

Siekiantys sutaupyti pirkėjai kviečiami apsipirkti sumaniai – pirkinius planuoti iš anksto, naudotis e-parduotuvės suteikiamu patogumu.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: