2019 metų tema „Kalėdinių nykštukų paslaptys“. Kiekvieną sekmadienį Kalėdinių eglučių miestelyje buvo atskleidžiama po vieną paslaptį. Tais metais Jonava turėjo 50 puošmenų kalėdinių eglučių miestelyje. Plačiau apie tai ČIA.   

2019 m.

2020 metų žiemos šventes jonaviečiai pasitiko su šūkiu „Uždegam Kalėdas!”. Įžiebti pagrindinę miesto eglę rajono mero pavaduotojai Birutei Gailienei padėjo auksinis menininko Andriaus Šukučio skulptūros personažas Žibinčius. Į kvietimą kurti eglučių miestelį atsiliepė 70 rajono įstaigų ir įmonių. Plačiau apie tai ČIA.  

2020 m. 

2021 metų eglė kvepėjo vanile ir mandarinais, o papuošta buvo netradicinėje vietoje - Santarvės aikštėje priešais savivaldybę. Sąjūdžio aikštėje gyventojų laukė siurprizas: interaktyvi dėžė Dovana ir stebuklingas Kalėdų senelio krėslas jos viduje.  Kalėdinių eglučių miestelyje tais metais sužibo daugiau nei 70 žaliaskarių. Plačiau apie tai ČIA.  

2021 m. 

2022 metais buvo pasirinkta Pasakų tema. Pagrindinė miesto puošmena gražinta į tradicinę vietą Sąjūdžio aikštėje, o kalėdinių eglučių miestelyje sužibo jau net 88 eglutės. Plačiau apie tai ČIA.  

2022 m.  

2023 metų magiška Jonavos papuošimo tema – „Auksinė giria“. Auksinę Jonavos Kalėdų eglutę įžiebė auksinis personažas Žibinčius, Kalėdų senelis ir Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius. O Kalėdų miestelyje sutviskėjo net 103 kalėdinės eglutės. Plačiau apie tai ČIA. 

2023 m. 

Naudotos jonavoszinios.lt, A. Reipos, V. Kalpoko archyvo nuotraukos 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: