Gegužės 18-22 dienomis vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 8 Jonavos kūno kultūros ir sporto centro boksininkai (E. Komičius, A. Kuncaitis, V. Zinkus, V. Laurinaitis, N. Grigorianas, E. Sinkevičius, N. Strelčiūnas, T. Lėmanas). Prizines vietas iškovojo:

1. Grigorianas 2 vieta, svorio kategorija (52 kg.)  laimėjo dvi kovas, finale pralaimėjo Marijampolės boksininkui;
  2. Sinkevičius 2 vieta, svorio kategorija (60 kg.) iškovojo 3 pergales, tačiau finale turėjo pripažinti Kauno boksininko laimėjimą;
  3. Strelčiūnas 2 vieta, svorio kategorija (91 kg.) laimėjo 2 kovas, finale turėjo pripažinti komandos atstovo pranašumą;
  4. Lėmanas 1 vieta, svorio kategorija (91 kg.) laimėjo 3 pergales, taip pat iškovojo teisę atstovauti Lietuvos jaunimo bokso rinktinės sudėtyje ir Europos bokso čempionate, kuris vyks rugsėjo mėn. Juodkalnijoje.

Treneriai: K. Antanavičius, R. Kulbis.