Sausio 14 d. Jonavos sporto arenoje šurmuliavo gausus būrys dalyvių, kurie dalyvavo kasmetiniame greitųjų šachmatų turnyre, skirtame šviesaus atminimo treneriui R. Banaičiui atminti. Kiekvienais metais į šį turnyrą susirenka gausybė dalyvių, šie metai – ne išimtis, kadangi turnyre sudalyvavo rekordiškai didelis dalyvių skaičius - 266 dalyviai.

Varžybos buvo vykdomos dvejuose turnyruose. A turnyre (145 dalyviai) varžėsi suaugusieji bei jauniai (2005 metų gimimo ir jaunesni), o B turnyre ( 121 dalyvis) savo sugebėjimus demonstravo vaikai (2013 metų gimimo ir jaunesni) bei jaunučiai (2009 metų gimimo ir jaunesni).

Pasibaigus varžyboms apdovanojimų ceremonijoje savo medalius ir prizus atsiėmė geriausiai pasirodę įvairaus amžiaus šachmatininkai, o apdovanojimus centro direktorė J. Stanislovaitienė.

Turnyrą organizavo Jonavos centras kartu su šachmatų bendruomenės klubu „Kaunas“. Su turnyro varžybų rezultatais galite susipažinti čia : https://jsc.lt/naujienos/trenerio-r-banaicio-atminimo-turnyre-gausus-burys-sachmatininku

JSC info. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: