1. Įkvepiantys ritualai ir nauji atradimai

Visai nesvarbu, atostogas dviese leisite gamtoje ar miesto šurmulyje, svarbiausia užduotis – gebėti susikurti atitinkamą nuotaiką, atitolti nuo kasdienės rutinos. Idėja tiems, kurie nori atostogoms įpūsti romantiškų vėjų – kitokie pasimatymai. Kasdien organizuokite susitikimus naujose, originaliose vietose, nevenkite inicijuoti atvirų pokalbių, aptarti ateities planų.

Beje, seksologai pastebi, kad įvairovė svarbi ne tik renkantis pasimatymų vietas, bet ir leidžiantis į kūno pažinimo eksperimentus. Teigiama, jog kokybiškos prekės suaugusiems internetu šiandien yra vis populiaresnė praktika. Apsipirkimas kartu padeda inicijuoti atviresnius pokalbius, o netikėtos staigmenos įneša daugiau aistros, netikėtumo.

2. Nuošali oazė gamtos apsuptyje

Unikalių potyrių išsiilgusioms poroms verta pasvarstyti apie išties nuošalią poilsio oazę. Idealu, jei tokią pavyksta rasti gamtoje – miškų, vandens telkinių apsuptyje. Žmogaus elgesį tiriantys ekspertai pastebi, kad būtent čia kur kas greičiau atsipalaiduojama, efektyviau pailsima, sugrįžta aštresni jutimai, potyriai.

Būtent todėl tai puiki aplinka norintiems suartėti ne tik su savimi, bet ir antrąja puse. Čia nėra pašalinių dirgiklių, tad pakanka erdvės atviriems, netrukdomiems pokalbiams, tiesiog buvimui kartu. Psichologai rekomenduoja išbandyti ekranų laiko ribojimo praktiką, arba kurį laiką pilnai atsiriboti nuo išmaniųjų įrenginių.

3. Galimybė išmokti kažko naujo

Dažnai kalbama apie kokybišką laiką kartu, įvairias veiklas dviese. Didelė klaida – kai vadinamasis kokybiškas laikas yra suvokiamas kaip įtempta, aktyvi dienotvarkė. Atostogų metu toks klaidingas požiūris gali sukelti nemalonias, streso kupinas situacijas. Ženkliai efektyvesnė idėja – viena, abiem nauja veikla.

Tai gali būti bet kas – teniso pamokos, jogos treniruotės, galbūt iškylos ar maisto gamyba. Nepriklausomai nuo pasirinktos veiklos, svarbu į nuotykį leistis be išankstinių nusistatymų. Tiesa, nereikėtų imtis užsiėmimo, kuris patrauklus tik vienai pusei.

Jaučiate, kad vis dažniau susimąstote apie prasmingesnes, daugiau nei poilsį kūnui teikiančias atostogas? Laisvos dienos savaime nesukurs išskirtinės atmosferos, nepaskatins daugiau kalbėtis, pažinti vienas kito neatrastas puses. Laikas pradėti planuoti nepamirštamą vasaros nuotykį!

Taip pat skaitykite: