Vakar, rugsėjo 27-ąją,  įvairiose socialinio tinklo Facebook grupėse buvo dalinamasi informacija, kad Ruklos J. Stanislausko mokykloje – daugiafunkciame centre, galimai  iki smegenų sutrenkimo sumušta mergaitė, kuri išvežta į Kauno klinikas.

Policijos pareigūnai viešoje erdvėje išplatintą informaciją patvirtina – dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso (BK) 140 str. 3d. (Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas).

Pirminiais duomenimis, 2009 metais gimusiai mergaitei trenkta į veidą, daug kartų spardyta.  Atvykę medikai  aptiko mergaitę mokyklos kieme su kraujuojančia nosimi bei išvežė į Kauno klinikas.

Portalo jonavoszinios.lt duomenimis, mušeika yra liūdnai pagarsėjusios Ruklos gyventojos I. T.  sūnus K. T., 2011 metų gimimo.  Policijos pareigūnai dėl šio įvykio apklausė mokyklos atstovus, kurie teigė, kad mušeika K.T. yra probleminis, sunkiai valdomas vaikas ir tokie išpuolių atvejai nėra pirmi.

Kadangi mušeika K.T. yra 2011 metų gimimo, (anksčiausiai baudžiamoji atsakomybė numatoma asmenims nuo 14 metų, tačiau yra ir kitų išlygų), tik po atlikto išsamaus tyrimo paaiškės, kam bus taikoma Baudžiamoji atsakomybė – nepilnamečiui K.T. ar jo tėvams.

Duomenys apie incidentą perduoti Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai.

Šiuo metu portalas jonavoszinios.lt laukia komentaro iš Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos, jį gavus, tekstą papildysime. 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: