Šiandien, lapkričio 21-ąją, miesto centre, Sąjūdžio aikštėje prasidėjo Kalėdinės eglės statymo darbai. Šių metų eglutės ir kalėdinėmis miesto puošmenomis rūpinasi UAB „Lumidėja“, pernai puošusi eglę Santarvės aikštėje, priešais savivaldybę.

Kaip pasakojo šios įmonės atstovas, planuojama, kad eglutės karkasas, gyvų eglišakių surinkimas ir puošybos elementai bus baigti per 4-5 dienas. Pasak eglės statytojų, miesto puošmeną paruošti reikia anksčiau, kad įvykus nenumatytoms aplinkybėms – prastoms oro sąlygoms ar įrangos gedimui - būtų galima suspėti pašalinti trūkumus, jei jų būtų ir Kalėdų eglutę be rūpesčių įžiebti numatytu laiku - gruodžio 3-ąją.

Surenkamas 12 m. metalinis karkasas bus apdengtas natūraliomis eglės šakomis. Eglės viršūnė bus puošiama 3D konstrukcija apipinta LED šiltos baltos spalvos šviečiančiu kabeliu, visą eglę apjuos LED lempučių skraistė, blyksinčios girliandos. Kalėdų puošmena bus dekoruojama auksiniais blizgiais ir matiniais žaisliukais, aukso spalvos rombais.

Miesto puošybos elementuose, žiedinėje sankryžoje nuo Kauno pusės jau matome 2,5D arkas, bus lemputėmis puošti gyvi keniai, gatvės stulpus puošia dekoracijos „Šakelės“ ir „Smuiko raktas“.

Suspindės ir nuo Sporto arenos link Kosmonautų gatvės esantis pėsčiųjų - dviratininkų tiltas. Numatyta, kad pėsčiųjų tiltas per Žeimių g. šalta balta spalva  nušvis ne mažiau kaip 30 000 vnt. smulkiomis LED lemputėmis.

Miesto centre, Ramybės skvere, šiemet taip pat bus kuriamas jau tradicija tapęs unikalus Kalėdinių eglučių miestelis, kuris žadina smalsumą gyventojams ir miesto svečiams. Neoficialiais duomenimis, šiemet turėtume išvysti 86 eglutes (pernai jų buvo virš 70).

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: