Šiandien, nuo 11.00 iki 16 val., prie „Maxima“ parduotuvių esančiuose mobiliuose vakcinavimo punktuose pasiskiepyti nuo COVID-19 galima be išankstinės registracijos. Viskas, ką reikia padaryti prieš atvykstant, nepamiršti pasiimti asmens dokumento – paso arba asmens tapatybės kortelės.

Jonavoje vakcinavimas vyks prie prekybos centro "Maxima", esančio Plento g. 3, Jonava. 

Prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė kviečia pasinaudoti galimybe pasiskiepyti nuo COVID-19 be išankstinės registracijos: „Tik visi kartu mes galime įveikti COVID-19 pandemiją ir greičiau sugrįžti į įprasto gyvenimo vėžes. Kviečiame pasinaudoti galimybe be iš ankstinės registracijos pasiskiepyti mobiliuose vakcinacijos punktuose, kurie įsikurs šalia „Maxima“ parduotuvių. Saugokime save ir kitus!“

Prie šios iniciatyvos prisijungė ir kiti trys didieji Lietuvos prekybos centrai – „Lidl“, „Iki“ ir „Rimi“. Vakcinacija be išankstinės registracijos jau vyko „Lidl“ parduotuvėse.

Pirmadienį, rugpjūčio 16 dieną, mobiliajame punkte prie LIDL parduotuvės pasiskiepijo 66 jonaviečiai. 

Primenama, kad taip pat registruotis savo vakcinai nuo COVID-19 galima svetainėje www.koronastop.lt arba Karštąja linija 1808. Be to, kiekvieną ketvirtadienį visos Lietuvos savivaldybės kviečia skiepytis be išankstinės registracijos. Vakcinaciją „gyva eile“ vykdo ir Nacionalinio kraujo centro mobilūs vakcinacijos punktai. Jų turo per Lietuvą tvarkaraštį rasite ČIA.

Sveikatos apsaugos ministerija kviečia nedvejoti, pasirūpinti savo ir aplinkinių sveikata ir pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: