Jonavos rajone biudžetinėse įstaigose ir daugiabučiuose namuose šildymo sezonas praeitais metais buvo paskelbtas nuo 2020 m. spalio 14 d. 2020/2021 m. šildymo sezono pabaiga Jonavos rajone buvo paskelbta nuo 2021 m. gegužės 5 dienos. Šių metų ruduo nelepina šiluma, todėl jau dabar dalis gyventojų teiraujasi, kada bus įjungta šiluma namuose.

Kaip portalui jonavoszinios.lt pranešė Jonavos rajono savivaldybės administracija, 2021 m. rugsėjo 21-osios d. įsakymu šildymo sezonas pradedamas biudžetinėse įstaigose - ikimokyklinėse  įstaigose, bendrojo lavinimo mokyklose ir kitose mokymo įstaigose, Jonavos rajono gydymo ir slaugos įstaigose, kitose įstaigose, įmonėse ir organizacijose.

Pasiteiravus dėl šildymo pradžios daugiabučiuose namuose, gautas atsakymas, kad šilumos butuose dar teks palaukti.

„Dabar stebimos orų prognozės. Jei artimiausiomis dienomis nepasikeis oro temperatūra, t.y., jei neatšlis, šildymas daugiabučiuose namuose bus pradėtas, greičiausiai, kitą savaitę“, - sako savivaldybės administracijos direktorius Valdas Majauskas.

Šildymo sezoną galima pradėti, kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra yra žemesnė už +10° C. Šildymo sezono pradžią, atsižvelgdama į faktinę lauko oro temperatūrą, nustato savivaldybė.  

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: