Balandžio 13-ąją Jurbarke vyko Open Lithuanian MMA Cup 2024.  
 
Jonavos sporto klubo (SK) ,,Faiteris" komanda dalyvavo MMA Lietuvos taurės varžybose - būta daug emocijų, pergalių, džiaugsmo ir truputėlį skausmo (kaip ir kiekviename sporte). SK ,,Faiterio" komanda dalyvavo dvejose disciplinose, MMA ir K-1.

Klubo kovotojų pasiekimai:

Arnis Železniakas 1vieta MMA ,1vieta K-1 
Deividas Slavinskas 1 vieta MMA, 2 vieta K-1
Armandas Glinskas 2 vieta MMA, 2 vieta K-1 
Aidas Vidzickas 2 vieta MMA, 2 vieta K-1 
Gediminas Strumickas 2 vieta MMA, 3 vieta K-1 
Timur Dobrikov 3 vieta MMA, 1 vieta K-1 
Aidenas Vilkelis 2 vieta MMA
Jokūbas Namavičius 2 vieta K-1
Kazys Kazakevičius 3 vieta MMA
Deividas Sivolovas 1 vieta K-1
Kajus Pinkevičius 1 vieta K-1
Matas Gižys 1 vieta K-1
Nojus Simėnas 1 vieta K-1
Lukas Banys 2 vieta K-1
Orastas Galubovas 2 vieta K-1 
Modestas Bespalovas 2 vieta K-1
Emilis Gromovas 2 vieta K-1 
Airidas Semėnas 3 vieta K-1
 
,,MMA Lietuvos taurėje dalyvavo daug tituluotų sporto klubų, dalyvavo svečiai iš Latvijos, Estijos, kuri atveža geriausius Estijos kovotojus, praktiškai atvyksta Estijos rinktinė, tad buvo stipri konkurencija, daug stipriu kovotojų. Buvo nelengva, bet pavyko! Susumavus visų klubų iškovotus medalius, sporto klubas FAITERIS užėmė 1 vietą  Labai tuo didžiuojamės.

Dėkojame klubo sportininkams už puikius rezultatus. Taip pat didžiausia padėka klubo vadovui ir treneriams Arnoldui Lukošiūnui, Tomui Svirskiui, Matui Vaicekauskui, Albertui Kašėtai, ir visiems,  kurie prisidedate prie klubo veiklos, gyvavimo, klestėjimo ...
 
Ilsėtis neturime kada, jau šį šeštadienį (2024.04.20) SK Faiteris kartu su partneriais IGF ir Jonavos r. savivaldybe Jonavos arenoje organizuoja Atvirą Baltijos Grappling imtynių čempionatą.  Sulauksime stiprių kovotojų iš Lietuvos, kurie varžysis su svečiais iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Airijos, Suomijos, Švedijos....

Jonavos gyventojai ir svečiai turės puikią galimybę pasimėgauti  grappling imtynių sportu. Žiūrovams renginys nemokamas, tad visus kviečiu atvykti ir smagiai praleisti laiką", - teigia Sporto klubo „Faiteris“ prezidentas Arnoldas Lukošiūnas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: