Prieš keletą dienų į ,,Jonavos žinių” redakciją kreipėsi skaitytoja, susirūpinusi Vilties ir Žemaitės g. esančių laiptų būkle.  

Moteris rašė (kalba taisyta – red. past.): ,,Kodėl visi laiptai Vilties, Žemaitės gatvėje, esantys arčiau antro tvenkinio yra tragiški? Su vežimu nuvažiuoti neįmanoma. Nejaugi čia tvarkyti nereikia? Su kūdikiu nusileisti prie tvenkinio yra neįmanoma, reikia važiuoti per aplinkui." Pranešimas papildytas ir nuotraukomis.

Su šiuo klausimu kreipėmės į Jonavos rajono savivaldybę ir Jonavos seniūniją. Šiandien situaciją pakomentavo Jonavos miesto seniūnijos seniūnė Eglė Pinkevičienė: 

,,Šie laiptai priklauso daugiabučių Vilties g. 31A ir Žemaitės g. 20 daugiabučių teritorijoms. Daugiabučių teritorijos tvarkomos pagal Jonavos rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintą sąrašą. Prioritetas teikiamas renovuotų namų teritorijoms“. 

Prie atsakymo prisegtas ir laiške minimas Jonavos rajono savivaldybės miesto daugiabučių namų tvarkytinų teritorijų sąrašas 2022–2024 metams, patvirtintas Jonavos rajono savivaldybės tarybos 2021 m. lapkričio 25 d. sprendimu Nr. 1TS-182 

Į šį sąrašą įtrauktos abiejų minimų daugiabučių teritorijos. Kadangi po šių metų sąrašas jau bus atnaujinamas, paprašėme patikslinimo, ar gali būti, jog dar šiemet įvyks gyventojos pageidaujami pokyčiai.

Eglė Pinkevičienė patikslino, kad per metus daugiabučių kiemų remontui skiriama mažiau lėšų nei reiktų patenkinti realiai egzistuojantį poreikį. Tad sąraše esantys ir šiemet nesuremontuoti kiemai bus perrašomi į tolimesnius laukiančiųjų sąrašus. Anot seniūnės, visas kiemų dalis (laiptus, šaligatvius ir t.t.) stengiamasi rekonstruoti kompleksiškai, įgyvendinant namų ir kiemų renovacijos darbus.

Todėl artimiausiu metu minėtų laiptų atnaujinimas nenumatytas. 

Primename, kad visada laukiame Jūsų pastabų, komentarų ir klausimų, į kuriuos padėsime rasti atsakymus. Rašykite mums el.p. redakcija@jonavoszinios.lt arba palikite žinutę www,jonavoszinios.lt skiltyje ,,Pranešk”. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: