Šią savaitę  paskelbus pranešimą apie tai, kad nuo 2021 m. liepos 1 dienos gyventojai „Sodrai“ pateikė apie 18000 prašymų dėl vienišo asmens išmokos, o daugiau nei  40 proc. prašymų pateikta telefonu, redakciją pasiekė skaitytojų skundai, jog jie negali prisiskambinti nurodytais numeriais.

Tuomet „Sodra“ priminė, kad pateikti prašymą telefonu išlieka patogiausias būdas, užtenka paskambinti „Sodros“  informacijos telefono numeriu 1883 arba (+370) 5 250 0883 (plačiau skaitykite čia).

Visgi, portalo jonavoszinios.lt žurnalistai, pabandę prisiskambinti nurodytais numeriais, įsitikino, jog tai padaryti - itin sudėtinga.

Susisiekus su pačia ,,Sodra", paaiškinta, kad skambučių skaičius ir darbuotojų apkrova šiuo metu yra labai išaugusi. Dėl to ketinama didinti pajėgumus.

,,Dėkojame, kad skleidžiate informaciją visuomenei ir kad klausiate -registracija vykdoma 1883 arba (+370) 5 250 0883 arba internetu www.sodra.lt/registracija.

Tam tikru momentu galimi skambučių pikai ir gali tekti palaukti, kol bus sujungta su konsultantu. Be to, reaguodami į didėjančius  skambinančių srautus (tame sk. ir dėl vienišo asmens išmokos, kaip Jūs teisingai pastebėjote), plečiame pajėgumus ir tikimės artimiausiu metu sumažinti laukimo laiką", - informavo ,,Sodra".

Taip pat skaitykite: