Jonavos KKSC savo internetiniame portale (žiūrėkite čia) skelbia, kad nuo 2021 m. lapkričio mėn. 15 d. pradedama vykdyti Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos 2021 m. 2 priemonė "Jonavos rajono gyventojų fizinio aktyvumo skatinimas – traumatizmo profilaktika". Pagal pastarąją plaukimo pamokų sulaukia 3-4 klasių moksleiviai, tačiau kiti lankytojai  kol kas baseine nėra laukiami. Tai ne pati džiugiausia žinia pasiplaukiojimo baseine išsiilgusiems gyventojams - portalas jonavoszinios.lt sulaukė ne vieno klausimo dėl to.

,,Norėjau pasiteirauti, kodėl žmonės nepriimami Jonavos baseine? Jei jau patalpos šildomos, tai gal būtų galima bent kartais pasiplaukioti ir ,,eiliniams" piliečiams? Norėtųsi nusivesti anūkus pasimokyti plaukimo...", - teiravosi į redakciją paskambinusi Regina.

Kaip paaiškino JKKSC direktorės pavaduotoja sportui ir renginiams Rima Danylienė, šiuo metu baseino veiklą pilnu tempu stabdo keletas veiksnių.

,,Sporto centro neaplenkė pandemija. Tai turėjo įtakos ir tam, jog mes negalime pasiūlyti pilno spektro baseino paslaugų.

Taip pat susidūrėme su tokiu sunkumu, kad neturime pilno darbuotojų kolektyvo. Intensyviai ieškome plaukimo instruktoriaus. Apie tai nuolat atnaujiname informacija interneto erdvėje.

Dėl pagalbos ieškant plaukimo instruktoriaus netgi kreipėmės į Lietuvos sporto universitetą ir tikrai labai viliamės, kad jau neužilgo jį turėsime. Tuomet gyventojams galėsime pasiūlyti platesnį baseino paslaugų spektrą", - pasakojo R. Danylienė.

Baseinas savo veiklą pradėjo lapkričio 1-ąją. Planuojama, jog jis veiks iki kovo 31-osios. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: