Šiomis dienomis Lietuvą gausiai užklojęs sniegas sukėlė nemažai sunkumų eismo dalyviams: keliai tapo slidūs, vietomis - nepravažiuojami. Vakar žiniasklaidoje pasirodė ir ne vienas pranešimas apie patrenktus pėsčiuosius. Būtent dėl pastarųjų saugumo į redakciją kreipėsi ir skaitytoja Simona. Dalinamės jos laišku. 

,,Esu vairuotoja. Man tenka nemažai važinėti mieste bei už jo ribų. Dabar keliai itin slidūs ir tenka pastebėti, kad kai vairuotojai maksimaliai prilėtino savo greitį, pėstieji, deja, nekeičia savo įpročių - žengia į kelią priešais automobilius per drąsiai, užsidangstę kapišonais, apsirengę  tamsiais drabužiais be jokių atšvaitų. Per kelią vis dar einama bet kaip ir ne per perėjas. 

Žiemą būtina kalbėti apie tai, nes vairuotojai, deja, ne visada gali sustoti net jei važiuoja lėtai ir stebi kelią - esant ledui, automobiliai nestoja taip, kaip norėtųsi.

Žinoma, čia ir vairuotojo atsakomybė, bet be abipusių pastangų tikrai neišvengsime nelaimių. Beje, apie tai būtina kalbėti ir su vaikais - kiekvieną rytą ties perėja šalia J. Ralio gimnazijos tenka stebėti į kelią tiesiog išbėgančius moksleivius. Nebijokit, dėl kelių minučių vėlavimo tikrai nieko nenutiks. Svarbiausia - saugumas", - savo nuomonę pateikė SImona. 

Asociatyvi archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: