Portalo jonavoszinios.lt redakciją pasiekė skaitytojos Ievos užklausa, kurioje jis svarsto, ar nereikėtų ties išvažiavimu iš kiemų Žemaitės gatvėje, tarp 4 ir 4A pastatų, imtis priemonių, kad būtų saugiau išvažiuoti į pagrindinį kelią.   

,,Kilo klausimas dėl išvažiavimo iš kiemų ties ,,Iki” parduotuvėle Žemaitės gatvėje. Aikštelė gaunasi pirmoj juostoj važiuojamosios dalies ir norit išvažiuoti, per stovinčias mašinas nieko nesimato. Reikia važiuoti kišant po truputį mašinos priekį, o mašinos nuo žiedo kartais tikrai atlekia ir iš kart rikiuojasi į pirmą juostą. Nei saugu, nei patogu tiek pagrindiniu keliu važiuojančioms mašinoms, nei norintiems išsukti iš kiemų. Gal reiktų iškelti klausimą dėl šios aikštelės nesiaurinant kelio ar nepadarant, kad būtų galima sukti tik į dešinę",- rašė skaitytoja. 

Skaitytojos pastebėjimas perduotas Jonavos r. savivaldybės Saugaus eismo komisijai (SEK), kuri patvirtino, jog užklausa gauta ir bus apsvarstyta artimiausiame Saugaus eismo komisijos posėdyje. 

Primename, kad klausimai dėl rajono kelių saugumo analizuojami Jonavos rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijoje (SEK). Norint pateikti jai savo pastebėjimus, tai galima padaryti el. paštu: sauguseismas@jonava.lt  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: