Gegužės 19-20 dienomis, Marijampolės “Sūduvos” stadione vyko Marijampolės apskrities visų amžiaus grupių lengvosios atletikos atviras čempionatas, kuriame pasiilgę varžybų dalyvavo lengvaatlečiai iš visos Lietuvos.

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro lengvatlečiai iš pirmųjų sezono varžybų parsivežė 5 medalius. Tradiciškai savo aukso medalių kolekciją papildė šaunios mūsų vidutinių nuotolių bėgikės - Ema Sarafinaitė, laimėjusi jaunių grupės 400 metrų bėgimą ir Greta Malinauskaitė nugalėjusi 800 metrų bėgime. Rutulio stūmimo rungtyje jaunutė Evelina Kramarenkaitė iškovojo sidabro medalį, o jaunių grupės atstovė Agilė Čelkonaitė pasidabino bronzos medaliu.

Staigmeną pateikė trečią vietą jaunių gupės 800 metrų bėgime užėmusi Emilė Skačkovaitė. Ketvirtąsias vietas laimėjo ir liko šalia nugalėtojų pakylos jaunimo grupės atstovė Aiša Rafanavičiūtė (200 m), jaunė rutulio stūmikė – Goda Mačiulytė ir vaikų grupės atstovas 600 m bėgime - Tautvydas Litvinavičius.