Pasitikdamas naująjį vasaros sezoną Jonavos turizmo informacijos centras suteikia galimybę kiekvienam išsiųsti atviruką savo draugui, giminaičiui  į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį su šilčiausiais linkėjimais iš Jonavos! Ateik ir būk pirmas išsiuntęs laišką iš senosios Jonavos arklių pašto stoties, skelbia Jonavos TIC.

"Jonavos TIC yra įsikūręs senajame arklių pašto stoties pastate, todėl mes nusprendėme atgaivinti tradiciją. Siuntų kol kas nepriimame, tačiau atvirlaiškį, atviruką išsiųsti iš Jonavos TIC galima į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį su linkėjimais iš Jonavos.

Man atrodo, kad šiais laikais, ranka rašytas atvirlaiškis tarsi išnykstanti tradicija, todėl manau, jog šios tradicijos atgaivinimas bus smagus bei netikėtas ir gavusiems, ir siuntusiems atvirutes. Be to žmogui, dar niekada nebuvusiam Jonavoje, tai bus graži reklama apie mūsų miestą“, - pasakoja V. Šadauskienė bei atskleidžia, kokių iššūkių patyrė pirmieji atvirlaiškių siuntėjai.

Anot Jonavos TIC vadovės, paaiškėjo, kad šių informacinių technologijų laikais, popierinį laišką siunčiantiems nėra žinomi draugų ar artimųjų gyvenamosios vietos adresai.

„Per pirmąsias dienas pastebėjom, kad didžiausias iššūkis rašant atvirlaiškį yra adreso žinojimas. Pastaruoju metu mes, ko gero, geriau žinom elektroninių pašto dėžučių adresus, tačiau jau pamirštame adresus, kur gyvena mūsų bičiuliai“, - sako TIC vadovė.

Visiems, kurie atvyks išsiųsti atviruką savo draugui ar giminaičiui, primenama, kad nepamirštų pasitikslinsi, kokiu gyvenamosios vietos adresu reikia siųsti atvirlaiškį. Na o atvirukais ir pašto ženklais aprūpins Jonavos TIC nemokamai.

Atvirlaiškiuose - kurių net keliolika - įstabūs Jonavos atvaizdai: tiek iš senojo archyvo, su istorinėmis akimirkomis iš arklių pašto stoties laikų, tiek ir šių dienų drono pagalba padarytų atvaizdų. Kiekvienas atvirlaiškis savitas, su savo istorija, tačiau juos visus jungia bene svarbiausias užrašas „Linkėjimai iš Jonavos“. 

Ar jau išsiuntėte atviruką iš Jonavos? Padarykite tai šiandien! Belieka užrašyti malonius žodžius, įmesti atvirlaiškį į pašto dėžutę, o vakare Jūsų linkėjimai keliaus pas adresatą.

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: