Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai patenkino prokuroro prašymą ir maksimaliam - trijų mėnesių terminui paskyrė kardomąsias priemones – suėmimą V. I. ir J. D., kurie įtariami nužudymu, informavo Kauno apylinkės teismas.

Primintina, kad 2020 m. gruodžio 25 d. iki 2020 m. gruodžio 26 d., tiksliau ikiteisminio tyrimo nustatinėjamu laiku, gyvenamajame name, Jonavoje, buvo nužudytas žmogus.

Teismo nutartyse, kuriose skirtas suėmimas V. I. ir J. D. pažymima, kad įtariamieji, būdami laisvėje ir siekdami išvengti gresiančios griežtos baudžiamosios atsakomybės – tik terminuoto ir ilgalaikio laisvės atėmimo, V. I. ir J D. gali bėgti (slėptis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro, ar teismo.

Teismas nustatė, kad įtariamasis V. I. praeityje teistas, bausmes atlikęs, yra nedirbantis, nesimoko, nevedęs, nepilnamečių vaikų neturi, be to, pats nurodė, jog dirba Suomijoje, jog į Lietuvą buvo grįžęs laikinai.

Taip pat nustatyta, kad J. D. nevedęs, nepilnamečių vaikų, kuriais turėtų pareigą rūpintis neturi, savo vardu registruoto nekilnojamojo turto taip pat neturi. „Atsižvelgiant į išdėstytą laikytina, jog šio įtariamojo socialiniai ryšiai yra silpni.“ - rašoma teismo nutartyje.


Įtariamiesiems kardomoji priemonė (suėmimas) paskirta trims mėnesiui, atsižvelgiant į tai, kad ikiteisminis tyrimas šiuo metu dar tik pradėtas, atlikti tik pirminiai ikiteisminio tyrimo veiksmai, ikiteisminį tyrimą tęsti būtina.

Šias nutartis proceso dalyviai per 20 dienų gali apskųsti Kauno apygardos teismui.

Apie minėtą nusikaltimą esame rašę jau anksčiau. Tuomet policijos pareigūnai informavo, jog įtariamaisiais buvo laikomi 3 asmenys (plačiau apie tai skaitykite čia).

Taip pat skaitykite: