Jonavos rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą praplėsti Jonavos seniūnijos aptarnaujamų teritorijų ribas ir pakeisti Jonavos miesto seniūnijos pavadinimą į Jonavos seniūnija.

Prie Jonavos seniūnijos bus prijungtos naikinamos Ruklos seniūnijos gyvenamosios vietovės: Ruklos miestelis, Ruklos kaimas, Jonalaukio kaimas, Kamšalų kaimas, Konstantinavos kaimas, Venecijos kaimas, Tartoko kaimas.

Prie Jonavos seniūnijos aptarnaujamų teritorijų taip pat prijungiamos Kulvos seniūnijos Šmatų ir Melnytėlės gyvenamosios vietovės bei Šilų seniūnijos Bazilionių ir Laukagalių gyvenamosios vietovės.

„Ruklos miestelyje ir kitose prijungiamose teritorijose pastaruoju metu vykdomi dideli infrastruktūros projektai – vystoma karinė teritorija, kuriamas Jonavos pramonės parkas. Šie objektai ateityje pareikalaus papildomo aptarnavimo ir komunalinių paslaugų suteikimo.

Taip pat ir pats Ruklos miestelis su savo daugiabučiais namais, gatvių tinklu, viešosiomis erdvėmis nieko nesiskiria nuo Jonavos miesto ir reikalauja tokios pačios priežiūros ir kokybiško aptarnavimo.

Manome, kad perdavus teritorijos administravimą Jonavos seniūnijai pagerės gyventojams ir verslo įmonėms teikiamų paslaugų kokybė, sutrumpės sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo laikas“, - sako Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorius Valdas Majauskas.

Sprendimo autoriai pabrėžia, kad Ruklos gyventojai ir toliau bus aptarnaujami vietoje, Jonavos seniūnijos padalinyje.

Tarybos sprendimas įsigalios 2024 m. balandžio 11 d. Planuojama, kad šiuo sprendimu ne tik bus pagerinta prijungiamų teritorijų aptarnavimo kokybė, bet ir kasmet sutaupoma apie 60 tūkst. eurų biudžeto lėšų.

Jonavos r. savivaldybės info.

A. Reipos nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: