Šiandien jau rašėme apie jonavietės, sporto trenerės Aistės  Balčienės „susuktą“ šmaikštų filmuką, kuriame aiškiai atvaizduoti karantino ypatumai  treniruojantis lauke (Plačiau apie tai ČIA). Vakar sukurtas ir gerą pasisekimą gavęs pirmasis „Treniruotė lauke - Karantinas“ filmukas, šiandien turi tęsinį „Treniruotė lauke 2 – Karantinas“.

Jei pirmojo video siužeto filmavime dalyvavo tik du žmonės – trenerė Aistė Balčienė ir jos mokinė, tai antrajame filmuke dalyvauja visas šeimos ūkis. Į aktyvias treniruotes lauke įtraukti ir vaikai.

Nepaisant vis dar spaudžiančio šalčio ir sniegynų bei pusnių, sportuojanti šeima pasiryžo lauko treniruotei naudoti ne tik sporto inventorių, kas tikrai nėra keista, bet pasinaudojo ir interneto komentatorių pasiūlymais.

Internautai jau pirmajam filmukui siūlė nusifilmuoti kasant sniegą, nes akivaizdu, kad šiomis dienomis tai ir sportas, ir nauda sniegu užverstam kiemui.  Beje, negi manote, kad dviratis tik vasarai? Nieko panašaus – minti pedalus įklimpus pusnyje taipogi ĮMANOMA. Sniego pusnyje pametėte svarelius – ne bėda, svorio kilnojimui tiks vaikai, kurie tik liks patenkinti neeiline karusele. O gal vaikų kilnojamas dar geriau, nuo metalinių svarelių laikymo nenušals rankos?

Trenerė A. Balčienė teigia, kad bus ir trečiasis šmaikštus, šių dienų realijas atitinkantis vaizdo siužetas. Laukite tęsinio!!!

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: