Jonavos rajono savivaldybėje įvyko Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorės Ilmos Skuodienės ir Jonavos rajono socialinių paslaugų centro (SPC) vadovės Valentinos Demidenko susitikimas, kuriame aptartas glaudesnės abiejų tarnybų bendradarbiavimo galimybės.

Susitikime taip pat dalyvavo Vaiko teisių tarnybos Kauno apskrities skyriaus ir Jonavos padalinio vadovai, savivaldybės atstovai.

„Šių dviejų tarnybų specialistų glaudus bendradarbiavimas ypatingai svarbus dirbant su šeimomis ir priimant bendrus sprendimus dėl pagalbos poreikio ir teikimo.

Siekiame, kad tie sprendimai būtų labai aiškūs ir suprantami žmonėms, kuriems teikiamos paslaugos“, - sako savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

Susitikimo dalyviai vėliau lankėsi atvirų durų renginyje Jonavos SPC Globos centre, kuriame bendravo su vaikų globėjais ir socialiniais darbuotojais.

Vaiko teisių apsaugos tarnybos vadovė I. Skuodienė pasidžiaugė, kad Jonavos rajone kuriamos tinkamos sąlygos veiksmingam perėjimui nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų.

Kaip žinia, Jonavoje, Panerių g. 7, jau baigiamas statyti gyvenamasis namas, kuriame kitais metais galės apsigyventi be tėvų globos likę vaikai iš Vaiko ir šeimos gerovės centro.

Įgyvendinus šį bendruomeninių namų projektą Jonavos rajono savivaldybėje neliks institucinės vaikų globos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: