Vairuotojai jau nekantrauja ir teiraujasi, kada Jonavoje pradės veikti naujoji Neste degalinė, nes buvo skelbta, kad šio tinklo 10 naujų degalinių šalyje planuojama atidaryti dar šiais metais. Neste atstovai tikina, kad naujomis paslaugomis Jonavoje bus galima naudotis visai netrukus ir atidarymo proga žada patrauklius pasiūlymus.

Vairuotojai nekantrauja

Su naujo degalinių tinklo atėjimu vairuotojai tikisi patrauklių pasiūlymų, o galimai ir konkurencingų kuro kainų – juk yra tekę girdėti, kad Jonavos degalinių siūlomos degalų kainos ženkliai didesnės nei pas kaimynus.

„Kurą stengiuosi pilti Neste degalinėje, o kai jos nėra Jonavoje, šiek tiek nepatogu. Jonavos naujai statomoje degalinėje, infrastruktūra, matosi, kad jau paruošta - kelio nuorodos, švieslentė, kolonėlės – yra. Kada planuojama veiklos pradžia?“, - teiravosi vairuotoja Jolanta ir atsiunčia nuotrauką, kaip įrodymą apie paruoštą infrastruktūrą. 

„Gal atidarymo metu planuojamos akcijos, nuolaidos, staigmenos ar siurprizai klientams? Nesinori pražiopsoti gerų pasiūlymų. Ar ketinama rengti iškilmingą atidarymą?“, - nekantravo Erikas.

Tik kitais metais

Šių metų pradžioje buvo skelbiama, kad „Neste Lietuva“ planuose – aktyvi degalinių tinklo plėtra. Investicijoms skirta suma leis bendrovei atidaryti iki 10 naujų degalinių visoje šalyje dar šiemet, tačiau anot „Neste Lietuva“ generalinio direktoriaus Markus Lindkvist, naujomis paslaugomis Jonavoje bus galima naudotis tik kitais metais.

„Džiaugiamės, kad „Neste“ pagaliau atkeliauja į Jonavą ir artimiausiu metu klientams galės pasiūlyti savo transporto priemonių degalų bakus papildyti aukštos kokybės degalais. Planuojame, kad naujai pastatyta, moderniai bei patogiai įrengta „Neste“ degalinė klientus aptarnauti pradės 2021 m. pradžioje.

Artėjant naujos degalinės atidarymo dienai, atsakingai vertinsime epidemiologinę situaciją šalyje ir imsimės visų prevencinių veiksmų klientų saugumui užtikrinti. Apie tikslią datą, planuojamas specialias iniciatyvas bei patrauklius pasiūlymus vairuotojams naujos degalinės atidarymo proga Jonavos gyventojus informuosime papildomai“, - komentuoja „Neste Lietuva“ generalinis direktorius Markus Lindkvist.

Kaip ir visos „Neste“ degalinės, naujoji degalinė Jonavoje bus automatinė ir veiks visą parą. Tikimasi, kad vairuotojams ir keleiviams savitarnos paslauga padės sutaupyti laiko bei užtikrins malonią patirtį.

Taip pat planuojama, kad ateityje šalia degalinės duris atvers greitojo maisto restoranas.

Naujoji Neste degalinė statoma Plento g. 7, Gudžionių k., Šilų sen., Jonavos r. sav.

Vairuotojos Jolantos nuotrauka 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: