Automobilių aikštelė šalia Žeimių gatvėje įsikūrusios parduotuvės ,,Norfa" toliau kelia aistras tarp vairuotojų: anksčiau diskutuoja dėl važiavimo krypčių, dabar iškeltas klausimas, ar vieta šalia įėjimo - skirta neįgaliesiems? To per pastarąjį pusmetį teiravosi ne vienas portalo jonavoszinios.lt skaitytojas, prie savo užklausų pridėjęs ir neva tai nenaudėlių neteisingai priparkuotus automobilius.

Negana to, į redakciją paskambinęs skaitytojas Vytautas pasakojo, kad pastatęs savo transporto priemonę minėtoje vietoje, sulaukė grubios pastabos iš kitos vairuotojos. 

,,Jau norėjau eiti į parduotuvę, bet prie manęs priėjo moteris, piktai šaukdama, kad pasistačiau neįgaliųjų vietoje.

Mes susiginčijome, nes man atrodo, jog ta vieta nėra neįgaliųjų. Kieno tiesa?", - klausė vyras.

Atvykus į aukštelę matyti, kad vieta, kur automobilį paliko Vytautas, nors ir yra prie pat įėjimo, neturi dangos žymėjimo. Tiek iš vienos parduotuvės pusės, tiek iš kitos stovi ženklai, nurodantys metrus, kuriuose savo transporto priemones gali statyti tik negalią turintys asmenys.

Tai ar Vytautas buvo teisus? Situaciją paprašėme įvertinti policijos pareigūnų.

,,Išmatavus atstumus ir įvertinus ženklus, būtent ta viena vieta, prie įėjimo, nepakliūva į kelio ženklų galiojimo zoną", - tokį atsakymą pateikė pastarieji.

Nors ,,rebusas" išspręstas, galima spėti, kad vairuotojų ginčus lėmė ženklai, ant kurių nurodytus metrus vairuotojai ne visada geba įvertinti plika akimi.

Taip pat skaitykite: