Grįžti po darbo namo, o automobiliui vietos kieme nebėra... Tokia problema, ko gero, pažįstama ne vienam daugiabučio gyventojui. Visgi, kur palikti savo transporto priemonę, nereikėtų pažeidinėti Kelių eisimo taisyklių (KET), nes draudžiamieji ženklai ir jų vietos pasirenkamos ne šiaip sau.

Šįkart kalbama apie automobilius, paliekamus prie konteinerių. Ir šiandien tokį vaizdelį - paliktus du ,,BMW" tiesiai po stovėti automobiliams draudžiamu ženklu P. Vaičiūno gatvėje - išvydę UAB ,,Jonavos paslaugų" darbuotojai neslepia, kad jis nėra retas.

Atkreipiamas dėmesys, jog taip paliktos transporto priemonės ne tik trukdo išvežti šiukšles, bet ir pačios gali netyčia būti apgadintos, kuomet sunkiasvoriai šiukšliavežiai yra priversti laviruoti tarp jų.

Primename, kad sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti, sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d. užtraukia vairuotojams baudą nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Apie abu ,,BMW", užfiksuotus nuotraukose, UAB ,,Jonavos paslaugos" pranešė Jonavos rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyriui.

Taip pat skaitykite: