Jonavos miesto centre, ant pastato, esančio Žeimių g. 5 / Vasario 16-osios g. 1 sienos įrengta išorinė reklama – ekranas / švieslentė. Neseniai įrengtas ekranas jau sulaukė kelių pastabų iš vairuotojų, jog ekranas itin ryškus, transliuojamos reklamos bei vaizdo ryškumas akina vairuotojus, važiuojančius Žeimių gatve link J. Ralio ir J. Basanavičiaus gatvių. O štai vairuotojas Tomas kelia klausimą - ar spiginantis ekranas nekelia grėsmės eismo saugumui?  

,,Kodėl degalinėms liepta nuo kelio toliau patraukti švieslentes su nurodytomis degalų kainomis, o štai miesto centre esantis ekranas apšviečia pusę Jonavos centro. Įdomiai gaunasi, degalinėms akinti vairuotojų nevalia, o miesto centre ryškus ekranas lai spigina? Tamsiu paros metu ekranas transliuojamomis reklamomis itin blaško ir nukreipia vairuotojų, ir mano, dėmesį. Ar tai saugu? Ar išduotas leidimas tokiai reklamai?”, - portalo redakcijai rašė Tomas. 

,,Leidimas įrengti išorinę reklamą ant pastato Jonavoje, Vasario 16-osios g. 1 yra išduotas privačiam asmeniui, patenkinus prašymą, kuris atitiko visus leidimo išdavimo reikalavimus.   

Degalinių švieslentės negali būti statomos kelio apsaugos zonoje, šiuo atveju reklama yra įrengta ant pastato fasado. Jei vairuotojus akina ekrano šviesa, reikėtų kreiptis į Saugaus eismo komisiją, kuri svarstytų tokį klausimą”, - teigiama Jonavos r. savivaldybės atstovas spaudai Evaldo Utyros atsakyme.  

Neatmetama galimybė, jog vairuotojo keltas klausimas bus apsvarstytas Saugaus eismo komisijos posėdyje.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: