Artėja raudonų širdelių ir meilės prisipažinimų diena. Visų parduotuvių vitrinos tuoj pasipuoš Valentino dienos simbolika. Daugelis žmonių pradeda planuoti šiai progai skirtas dovanas, planuotis šventinio vakaro programą. Vieni šios dienos labai laukia, juos džiugina visi pasiruošimai romantiškai dienai, dovanų paieška. Kiti gi laiko tai laiko gana varginančiu užsiėmimu. Tačiau Valentino diena ateis ir  bet kuriuo atveju ją reikės kažkaip švęsti. Mes jums pasiūlysime kelis tokios dienos šventimo scenarijus, kuriuos jūs galėsite pritaikyti sau ir savo antrajai pusei, net jei ir nemėgstate šios šventės.

Jūs tiksliai žinote, kad jūsų antroji pusė nesureikšmina ir neišskiria Valentino dienos, - vasario 14-oji yra eilinė kalendoriaus diena. Jeigu ir jūsų požiūris identiškas, tiesiog ignoruojate visas širdeles, gėles ir kitas šios dienos nesąmones ir neminite šios šventės. Jums abiems tai tinka ir nereikia sukti galvos dėl dovanų ar ypatingo vakaro.

Vienas iš jūsų svajoja apie romantišką Valentino dieną, bet kyla įtarimų, jog jūsų išrinktasis ar išrinktoji nėra dideli šios dienos gerbėjai. Nebijokite garsiai išreikšti savo norų ar planų, tai jūsų mylimas žmogus, jis jus išklausys ir galbūt palaikys ir tada jūsų lauks nuostabus vakaras. Na, o jeigu Valentino diena vis tik nėra mėgstama, jūs patys galite suorganizuoti romantišką siurprizą bet kurią kitą dieną, kurią švęsite tik jūs dviese, o ne visas pasaulis.

Na, o šios dienos gerbėjams tai puiki proga dar kartą pasikeisti mielomis dovanėlėmis, išgirsti meilės prisipažinimus ar gauti jos įrodymus, o gal ir patiems eilinį kartą įrodyti savo karštus jausmus savo antrajai pusei.

Pirmoje šios dienos dovanų vietoje rikiuojasi gėlės, Valentino dienos atvirukai bei pačios įvairiausios širdelės. Ir be abejo, šokoladas ar kiti saldumynai, pageidautina taip pat širdelės formos ar bent jau supakuoti į širdelės formos dėžutes. O kur dar visokiausi suvenyrai, mielos statulėlės, minkšti žaislai, nepamainomi puodeliai su meilės dienos simbolika ir taip toliau, ir panašiai. Tokių dovanėlių gausu tiek didžiuosiuose prekybos centruose, tiek ir elektroninėse parduotuvėse. Visa tai puikiai tiks dovanoti jauniems žmonėms, kurie dar tik neseniai pradėjo savo santykius ir nori parodyti dėmesį jiems patinkantiems asmenims. Šiais atvejais tiktų dovanoti ir nebrangius papuošalus, įvairiausius žaidimus, kuriuos galima žaisti kompanijoje ar dviese (stalo žaidimai ar video, kompiuteriniai žaidimai), knygas, muzikos ar filmo įrašą. O jeigu nesate įsitikinę, kad jūsų dovanos atitiks antrosios pusės stilių ar pomėgius, dovanokite dovanų čekius – labai praktiška.

Norite asmeniškesnių ir išskirtinių dovanų? Papuoškite jas jūsų abiejų nuotraukomis, vardais ar jums svarbiomis datomis. Visa tai jūs galite padaryti patys, arba užsisakyti tokias paslaugas pas profesionalus. Nuotraukų albumas ar viena didelio formato nuotrauka taip pat gali virsti nebloga dovana.

O galima abiems Valentino dienos proga susiorganizuoti romantišką fotosesiją. Galite fotografuoti vienas kitą, o galbūt pasisamdyti profesionalų fotografą, kuris įamžintų jus abu.

Poroms, esančioms kartu jau ne pirmus metus, visokie pliušiniai žaisliukai ar širdelių formos suvenyrai nebetinka, nes per daug metų tokių smulkmenėlių jau yra ir taip daugokai prisikaupę. Bet kad ir kiek metų esate kartu, visada drąsiai galite dovanoti gėles bei saldumynus, tauraus gėrimo butelį. Kadangi jau tikrai gerai pažįstate savo mylimuosius, puikiai žinote jų skonį ir pomėgius, galite dovanoti juvelyrinius dirbinius, kvepalus, gražų apatinio trikotažo komplektą ar kosmetines priemones.

Tokia diena – tai puiki proga pasidovanoti kažką jums abiems. Juk abu žiūrite televizorių ar klausotės muzikos, galbūt pats laikas atnaujinti šią ar kitą buitinę techniką? Galite rinktis ir įvairius išmaniuosius įrenginius, kuriais galite naudotis tiek jūs abu kartu, tiek ir kiekvienas atskirai.

Teikite džiaugsmą vienas kitam, stebinkite vienas kitą. Dovana nebūtinai turi būti apčiuopiama, juk apsilankymas koncerte ar teatre, vakarienė prabangiame restorane, pasiplaukiojimas laivu ar jachta, pasivažinėjimas karieta tikrai suteiks daug teigiamų emocijų. Taip, šiais metais daugumos tokių planų dėl epideminės situacijos įgyvendinti nepavyks, bet galite surengti solo pasirodymą savo antrajai pusei, spa malonumus susikurti savo vonioje žvakių, žiedlapių ir eterinių aliejų pagalba, o vakarienę pasigaminti patys ir pateikti ją žvakių šviesoje. Visos galimybės išlieka, tik reikia pasitelkti savo fantaziją.

Raskite Valentino dienos šventimo būdus, kurie tiks jums abiems ir leis džiaugtis šia diena bei vienas kitu.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: