Paskutinį vasaros penktadienį Batėgalos apylinkių gyventojai susirinko palydėti vasaros. 
Šventė šurmuliavo nuo 15 valandos, kurioje nuotaikingi personažai laukė mažųjų dalyvių. Draugiškasis Paršelis šiltai sutiko kiekvieną atėjusį į šventę, spalvingas ir linksmas Klounas leido į dangų milžiniškus muilo burbulus, Braškė su Pirate drąsino ir  kvietė žaisti lauko žaidimus. Visur dalyvauti suspėjo ir bibliotekos "Bildukas", kuris buvo vaikų programos puošmena. Vyresnių vaikų laukė tikras jėgų, sumanumo ir ištvermės išbandymas Kareivio programoje. Draugiškos, tačiau azartiškos komandos "Cepelinai" ir "Gandrai" rungėsi šokinėjimo, virvės traukimo ir kitose rungtyse. Visi dalyviai apdovanoti sausumos pajėgų eilinio laipsnio diplomais.
Į vakarinę programą šventės  dalyviai atėjo su vaišėmis bendram stalui, stadionas prisipildė draugų, kaimynų juoko ir pašnekesių.
Visą vakarą skambėjo gyvo garso koncertas su grupe "Combo", populiarios ir visiems gerai žinomos dainos nepaliko abejingų. Vasara palydėta su šokiais, dainomis ir žaidimais. 
Dėkojame visiems padėjusiems surengti šventę, dėkojame kaimo ūkininkams, kurie dovanojo programą vaikams. Dėkojame visiems, kurie susirinko švęsti.
Dalintis yra mylėti. Švęskime gyvenimą!
Organizatorių inf. ir nuotr. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: