Besilankantys viešuosiuose renginiuose neduos sumeluoti, jog šią vasarą jų buvo apstu. Kaip sako Jonavos kultūros centro (JKC) direktorius Sergejus Jefimenka, nors organizuojant vasaros renginius ir teko susidurti su keliais iššūkiais, tačiau vertinant lankytojų atsiliepimus, renginių maratono planus ir sumanymus įgyvendinti pavyko - miestiečiai patenkinti.

„Manau, kad vasaros renginiai visai neblogai praėjo – maratoną atlaikėm. Surengta daugybė stovyklų, kitų mažų renginių, kuriuose palietėm įvairius stilius, įvairias amžiaus grupes. Didžiosios šventės – Joninės ir miesto gimtadienis - pakankamai gausios, tik Jonines oras sutrukdė įgyvendinti iki pabaigos. Nors ir teko susidurti su iššūkiais - kovidine situacija, ribojimais, nežinomybe dėl taisyklių – džiugu, kad socialiniuose tinkluose sulaukėme ir teigiamų atsiliepimų dėl renginių. Žmonės patenkinti, vadinasi planai ir sumanymai įgyvendinti“, - teigia JKC direktorius S. Jefimenka.

Festivalio „Vasara Jonavoje“ uždarymas  

Vasarai artėjant į pabaigą, liko dar vienas šiltojo sezono renginys - festivalio „Vasara Jonavoje“ uždarymas ir vasaros palydėtuvių šventė, kurioje - koncertas su Jessica Shy ir Jovani.

„Vasarą užbaigsime į jaunimą orientuotu renginiu. Rugpjūčio 29 dieną, 20 val. scenoje matysime Jessica Shy ir Jovani. Jaunimas vasaros uždarymo renginio tikrai laukia, nes tai šiuo metu vienas populiariausių projektų“, - sako JKC vadovas.

Joninių slėnyje šį sekmadienį - vieno geriausių šalies didžėjų Jovani (Jonas Nainys) ir sparčiai populiarėjančios jaunosios kartos atlikėjos Jessicos Shy (Džesika Šyvokaitė) koncertas.

Jovani yra puikiai žinomas elektroninės muzikos mėgėjams. Nuo 2018 m., kada pradėjo solinę karjerą, Jovani yra išleidęs daugybę didelės sėkmės sulaukusių hitų. Atlikėją socialiniuose tinkluose seka daugiau kaip 400 tūkstančių gerbėjų, jo vaizdo klipai peržiūrėti virš 90 mln. kartų.

Jessica Shy – tai naujosios Lietuviškos pop muzikos perlas. Vos per porą metų Jessica Shy tapo labiausiai klausoma ir geidžiama jaunosios kartos atlikėja. Dainas “Viskas Ką Turiu”, “Taip Atsitiko”, “Rožė” ir “Stadionai” mintinai moka visi Jessica Shy gerbėjai, o taip pat ir su Justinu Jaručiu parašyti kūriniai „Alright“ ar šios vasaros hitas – „Rugpjūtis“.

 

Planai rudeniui

„Pagrindinis mūsų laukiantis iššūkis rudenį – atlaikyti žmonių nepasitenkinimą dėl Galimybių paso. Bet, manau, ilgainiui priprasim“, - apie netolimos ateities planus sako Sergejus Jefimenka.

Įpusėjus rugsėjui planuojama rengti Rudens šventę, nemažai renginių numatyta spalio mėnesį, jau dėliojamas scenarijus Eglutės įžiebimo šventei. Šį rudenį matysime šokių spektaklį, bus rengiami keletas didesnių koncertų, vienas iš jų – Jazzu pasirodymas.

„Dabar taisyklės nusistovėjusios, visur diegiamas Galimybių pasas, o kadangi esame biudžetinė įstaiga, turime vadovautis Vyriausybės nurodymais. Į renginius uždarose patalpose kviesim lankytojus su Galimybių pasais“, - sako JKC vadovas. 

Anot JKC vadovo, atlikėjai taipogi nusiteikę nebenukelti koncertų, kaip buvo karantino laikotarpiu. Patys atlikėjai orientuojasi, kad salės nebus 100 proc. užpildytos, bet tuo pačiu nedidina bilietų kainų ir nereiškia pretenzijų.  

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: