Kuo pramoniniai dulkių siurbliai skiriasi nuo standartinių dulkių siurblių? 

Standartinis, paprastas dulkių siurblys yra įrenginys, kurį galima rasti praktiškai kiekvienuose namuose. Nors jis puikiai ir efektyviai padeda išvalyti visus namus, intensyvus ir dažnas didelių erdvių valymas, dideli nešvarumų ir dulkių kiekiai jam gali būti neįveikiami. Dėl šios priežasties, svarbūs ir reikalingi yra pramoniniai, statybiniai dulkių siurbliai. Jie yra kur kas galingesni, patvaresni ir sukurti intensyviam ir dažnam naudojimui. Šio tipo dulkių siurbliai padės lengvai siurbti statybines dulkes, gali būti naudojami įmonių ir viešų vietų, įstaigų valymui. 

Skirtingi pramoninių dulkių siurblių tipai 

Pramoniniai, profesionalūs dulkių siurbliai, kaip ir standartiniai dulkių siurbliai, gali būti skirtingų tipų. Nuo tipo priklauso ne tik dulkių siurblio išvaizda, bet ir patogumas, valymo ypatybės. Pirmasis tipas - rankinis pramoninis dulkių siurblys. Šio tipo dulkių siurblys kaip ir standartinis rankinis siurblys, turi valymo galvą, rankeną ant kurios pritvirtinta šiukšlių surinkimo talpa. Tokio tipo pramoniniai siurbliai labiausiai tinka įmonių ir įstaigų valymui. Tuo tarpu, kito tipo, standartiniai pramoniniai dulkių siurbliai yra tylesni, manevringesni ir puikiai tinka įvairių vietų ir erdvių valymui. Jie, dažniausiai, turi lanksčią ir patogią siurbimo žarną, prie kurios jungiasi siurbimo galva. Kitas tipas - ant nugaros dedami pramoniniai dulkių siurbliai. Šio tipo dulkių siurbliai yra lengvi, lengvai nešiojami ir puikiai tinka tiems, kurie ieško itin patogaus ir efektyvaus įrenginio, valymui. Galiausiai, galima rasti ir drėgno valymo pramoninius dulkių siurblius. Tai ir sausas ir drėgnas dulkes bei kitus nešvarumus gebantys susiurbti siurbliai, kurie labiausiai tinka statybų aikštelių, remontuojamų erdvių valymui. Nors veikia gana garsiai, šio tipo siurbliai efektyviai išvalo erdves ir yra laikomi vienu praktiškiausiu pasirinkimu. 

Į ką atsižvelgti renkantis pramoninį dulkių siurblį? 

Renkantis pramoninį dulkių siurblį naudinga atsižvelgti ne tik į tipą, bet ir į kitus aspektus bei ypatybes. Pavyzdžiui, vienas iš svarbiausių aspektų yra šiukšlių surinkimo principas, kurį naudoja įrenginys. Vieni pramoniniai dulkių siurbliai gali būti su maišeliais, kiti veikia be jų. Maišelius turintys siurbliai nereikalauja tiek daug filtro priežiūros, užtikrina patogų nešvarumų pašalinimą. Tačiau, nėra tokie draugiški aplinkai, be maišelių negali veikti, o ir pati maišelių kaina gali tikrai kandžiotis. Tuo tarpu, veikimui maišelių nenaudojantys pramoniniai dulkių siurbliai turi šiukšlių surinkimo talpą, kuri nereikalauja maišelių naudojimo. Tokia talpa, dažniausiai, yra aiškiai matoma, todėl, lengva pastebėti jos prisipildymą. Taip pat, tokio tipo siurblio naudojimas užtikrina ir mažesnį šiukšlių susidarymą, sumažina siurblio išlaikymo kainą, kadangi, nereikia pirkti maišelių. Tiesa, naudojantis dulkių siurbliu be maišelių teks dažniau valyti ir prižiūrėti siurblio filtrą. Reikėtų nepamiršti atsižvelgti ir į priedus, antgalius, kuriuos pasirinktas pramoninis dulkių siurblys suteikia. Dėka įvairių antgalių, priedų ir kitų aksesuarų, pramoniniu dulkių siurbliu naudotis galima dar paprasčiau, lengviau ir efektyviau. Dažniausiai, tarp priedų galima rasti įvairių dydžių, mažesnius ir siauresnius antgalius, kurie padeda lengviau išsiurbti nestandartines, sunkiau prieinamas vietas. Dažnai prieduose galima rasti ir siurbimo žarnų prailginimus, įvairius antgalius su šepečiais. Visi šie priedai tik ir garantuoja patogesnį ir efektyvesnį valymą. Žinoma, renkantis nereikėtų pamiršti atsižvelgti ir į pramoninio dulkių siurblio galią. Kuo daugiau galios - tuo efektyvesnis, galingesnis ir geresnis dulkių siurblys bus. Tiesa, didesnė galia dažnai reiškia ir didesnį veikimo garsą, tad, į tai taip pat reikėtų atsižvelgti. 

Statybiniai, pramoniniai bei standartiniai dulkių siurbliai už draugišką kainą - Varlėje. Šioje svetainėje rasite itin platų, įvairių dulkių siurblių pasirinkimą, geras kainas ir dar geresnes akcijas! Apsilankykite ir išsirinkite sau tinkamiausią modelį.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: