VšĮ ,,Jonavos ligoninė" ,,Facebook" paskyroje skelbiamos paskutinės SAM Akreditavimo tarnybos patikrinimo išvados:

𝐕𝐬̌𝐈̨ 𝐉𝐨𝐧𝐚𝐯𝐨𝐬 𝐥𝐢𝐠𝐨𝐧𝐢𝐧𝐞̇ 𝐚𝐭𝐢𝐭𝐢𝐧𝐤𝐚 𝐂𝐡𝐢𝐫𝐮𝐫𝐠𝐢𝐣𝐨𝐬, 𝐀𝐤𝐮𝐬̌𝐞𝐫𝐢𝐣𝐨𝐬, 𝐕𝐚𝐢𝐤𝐮̨ 𝐥𝐢𝐠𝐮̨ 𝐢𝐫 𝐑𝐞𝐚𝐧𝐢𝐦𝐚𝐜𝐢𝐣𝐨𝐬 – 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐧𝐬𝐲𝐯𝐢𝐨𝐬 𝐭𝐞𝐫𝐚𝐩𝐢𝐣𝐨𝐬 𝐩𝐚𝐬𝐥𝐚𝐮𝐠𝐮̨ 𝐭𝐞𝐢𝐤𝐢𝐦𝐨 𝐫𝐞𝐢𝐤𝐚𝐥𝐚𝐯𝐢𝐦𝐮𝐬!
 
Vykstant Sveikatos apsaugos reformai, nuo 2022 m. kovo mėnesio VšĮ Jonavos ligoninė buvo tikrinta dėl licencijos sąlygų laikymosi atitikties nustatytiems reikalavimams. Vykstant diskusijoms ir teikiant argumentus dėl teikiamų paslaugų atitikties Ligoninė keletą kartų teikė duomenis, tikslino turimą įrangą, specialistų skaičių, kol 2022-06-15 gauta išvada, kad planinės stacionarinės paslaugos licencijos apimtyje nebus stabdomos! Skubiai informuota Jonavos rajono savivaldybės administracija, Meras apie Akreditavimo tarnybos gautą išvadą:
 
„Įvertinus pateiktus grafikus nustatyta, kad įstaiga užtikrina endoskopijos, echoskopijos paslaugos teikimą Įstaigoje teikiant stacionarines paslaugas visą parą, kaip numato Antrinio lygio reanimacijos ir intensyviosios terapijos paslaugų (reanimacijos II) teikimo suaugusiesiems sąlygų ir tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2005 m. spalio 27 d. įsakymu Nr. V-827 „Dėl Reanimacijos ir intensyviosios terapijos paslaugų teikimo vaikams ir suaugusiems sąlygų ir tvarkos aprašų patvirtinimo“, 34 p. ir Bendrųjų vaikų ir suaugusiųjų chirurgijos stacionarinių antrinio lygio paslaugų teikimo reikalavimų aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2008 m. gruodžio 9 d. įsakymu Nr. V-1229 „Dėl bendrųjų vaikų ir suaugusiųjų specializuotų chirurgijos stacionarinių tretinio lygio paslaugų teikimo reikalavimų aprašo patvirtinimo“, 11.2 ir 11.4 p. reikalavimai.“
 
,,Ligoninė pasirengusi toliau dirbti ir Jonavos gyventojams toliau teikti Chirurgijos, Akušerijos, Vaikų ligų, Reanimacijos ir intensyvios terapijos paslaugas.
Ačiū Rajono gyventojams ir Savivaldybei už palaikymą!", - skelbia  VšĮ ,,Jonavos ligoninės" administracija.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: