Vairuotojai šį rytą liko apstulbę dėl eismo reguliavimo ant viaduko link Ruklos. (Plačiau apie tai ČIA). Kaip jau buvo skelbta, pastabos perduotos ir VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijai (kelių direkcija), ir bendrovei „YIT Lietuva“, kuri rekonstruoja aptariamą konstrukciją.

„YIT Lietuva“ reaguoja į vairuotojų skundus dėl eismo reguliavimo viaduke link Ruklos ir pateikia naują informaciją.

„Pagal suderintą su kelių direkcija eismo reguliavimo schemą, šviesoforas buvo numatytas tik tuo atveju, jeigu numatyta tipinė eismo reguliavimo schema nebus efektyvi. Kelių direkcija nurodė šiuo metu eismą reguliuoti tik ženklais, be šviesoforo pagalbos, kadangi susidaro didelės spūstys, dėl kurių gyventojai taip pat skundžiasi.

Įvertinęs esamą situaciją, Projekto vadovas jau susisiekė su kelių direkcija su prašymu leisti įrengti šviesoforą, kad sklandžiau ir saugiau reguliuoti eismą viaduku. Norime pažymėti, kad YIT Lietuva neturi galimybės keisti eismo reguliavimo schemos savo valia, bet tik gavus Lietuvos kelių direkcijos patvirtinimą“, - teigia UAB "YIT Lietuva" ryšių su visuomene vadovė Akvilė Varanauskienė.

Neretas atvejis, kuomet VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija skuba lėtai. Nors jų oficialaus atsakymo dar nėra, tačiau yra žinoma, kad kelių direkcija sureagavo į pateiktus pasiūlymus ir ieško galimybių kuo greičiau gerinti situaciją pakeičiant eismo schemą.

Belieka tikėtis, kad greitu metu situacija pasikeis, o tuo tarpu kita dalis vairuotojų taip pat negaili kritikos internetinėje erdvėje esamam eismo reguliavimui. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: