Grožio atstovai sako, jog dėl karantino jų veikla paralyžiuota jau kone metus ir prašo vieno – aiškių taisyklių ir leisti dirbti, o tol, kol šito nėra, penktadienio vidurdienį, daugelyje Lietuvos miestų surengta akcija, simbolizuojanti smulkiojo verslo žlugimą. Ne išimtis ir Jonava.

Vasario 4-ąją jau rašėme, kad Grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė informavo dėl galimybės organizuoti mitingą, eitynes ar akciją. (Plačiau apie tai ČIA). Žadėta - ištesėta. Šiandien, prie Jonavos rajono savivaldybės surengta akcija pavadinimu  #kerputyla #kerputylajonava.

Į aikštę prie savivaldybės suneštos žvakės, išdėliotos kryžiaus forma, padėti laidojimo apeigų vainikai su užrašais „Smulkiojo verslo atminimui“.

Viena iš akcijos dalyvių, Aroma-kosmetologė,  visažistė, veido estetikos ir masažo specialistė salone „Grožio menė“ Dainora Pocevičienė nedaugžodžiauja, o apie įvykusią akciją kalba Abraham Verghese "Vienuolės Paslaptis" žodžiais.

"Pasaulis pasisuka nuo kiekvieno mūsų darbo, tiek nuo padaryto, tiek nepadaryto, nesvarbu, žinome mes tai, ar ne". Taigi nelikime abejingi ir darykime tai, ką galime!“, - teigia Dainora Pocevičienė.

Sveikatos apsaugos ministerija turėtų parengti aiškias rekomendacijas ir pagaliau leisti verslui dirbti, įsitikinę grožio paslaugas teikiantys specialistai, laukiantys konkrečių sprendimų.  

Vyriausybė yra užsiminusi apie galimybę leisti atnaujinti grožio paslaugų teikimą, tačiau teigiamo sprendimo verslas nesulaukė. Šį klausimą ketinama nagrinėti kitą savaitę.

D. Pocevičienės nuotraukos

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: