Kol nemaža dalis gyventojų su nekantrumu laukia Rimkų žiedinės sankryžos P. Vaičiūno ir Žemaitės gatvėse atidarymo, A. Kulviečio gatvės klausimas dėl vienpusio ar dvipusio eismo kol kas atviras. Savo nuogąstavimus dėl gatvės dvipusio eismo pateikė vairuotoja Jolita.  

„Jei po Rimkų žiedo atidarymo Kulviečiuose paliks dvipusį eismą – bus tragedija. Nei įvažiuoti, nei išvažiuoti iš A. Kulviečio gatvės bus neįmanoma. Nauji P. Vaičiūno gatvės ženklinimai, tie, visiems apkartę zebriukai, dviračių takas, o kur dar sunkiasvorių mašinų manevrai, tik spėk žiūrėti, kad kokio dviratininko nenutrenktum.

Vakar iš P. Vaičiūno gatvės sukausi į dešinę, į kulviečius, kai prieš pat nosį, net nestabdęs kelią kirto dviratininkas, važiuodamas naujuoju dviračių taku.  Darant dešinį posūkį – dviratininkų NESIMATO. Ir kol ten nėra kelio ženklų, nurodančių pirmenybę ar žyminčių dviračių takus, eismo dalyviams palikta teisė patiems spręsti, kas teisus būtų po įvykio? Tikiuosi bent po Rimkų žiedo atidarymo, A. Kulviečio gatvėje vėl padarys vienpusį eismą“, -  gegužės 4-ąją rašė vairuotoja Jolita.

Kalbant apie žiedinę sankryžą, primename, kad balandžio 29-ąją rangovas defektuotas asfalto dangos vietas nufrezavo, pirmadienį, gegužės 2-ąją nufrezuotos vietos užasfaltuotos. Beliko sulaukti parkavimo vietų ir dviračių takų naujo ženklinimo, kuris numatytas gegužės mėnesį, o tikslesnės taisomo projekto detalės dar derinamos, po viešumoje kilusio gyventojų pasipiktinimo dėl naujojo P. Vaičiūno gatvės ženklinimo bei eismo ribotuvų (zebriukų).

Tęsiant mintį dėl A. Kulviečio gatvės dvipusio ar vienpusio eismo, Saugaus eismo komisijos pirmininkas (SEK) Erlandas Andrejevas šiandien informavo, jog niekas nesikreipė dėl A. Kulviečio gatvės vienpusio ar dvipusio eismo klausimo.

Kaip anksčiau yra sakęs SEK pirmininkas, siekiant, kad A. Kulviečio gatvėje liktų dvipusis eismas, tokį norą turėtų išreikšti būtent tos gatvės gyventojai.

„Gali atsirasti šių gyventojų iniciatyva, turėtų vykti diskusija su seniūnaičiu, būtų padaroma A. Kulviečio g. gyventojų apklausa, renkami parašai ir tada reiktų kreiptis į savivaldybę su prašymu, kad toje atkarpoje būtų paliktas dvipusis eismas“, - yra sakęs E. Andrejevas. (Plačiau apie tai ČIA).

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: