Jonava - Gaižiūnai kryptimi važinėjantys vairuotojai tikėjosi, kad jau šiais metais džiaugsis pilnai asfaltuotu keliu. Visgi, darbų nesulaukus, šie teiraujasi, kas lėmė jų atidėjimą?  

„ Aš ir daugelis Gaižiūnų gyventojų norėtume paklausti, kada bus baigtas asfaltuoti kelio Jonava – Gaižiūnai likęs žvyruotas kelio ruožas. Prieš kelis metus nudžiugome, kai dešimtmečius planuojami ir vis atidedami kelio asfaltavimo darbai pajudėjo iš vietos ir praeitais metais jau turėjome 2/3 gražaus ir sutvarkyto asfaltuoto kelio.

Manėm kad šiais metais nuo pavasario vėl išgirsim technikos gaudimą likusiame kelio ruože, tačiau tik greideris kartais palygina duobeles, tuo viskas ir baigiasi. Mes važiuodami į Gaižiūnus toliau kenčiam keldami dulkių tumulus į dangų, plaunam automobilius po kiekvieno važiavimo, remontuojam važiuokles.

Šiuo keliu kursuoja ir maršrutinis autobusas, ir Jonavos paslaugų aptarnavimo transporto priemonės, kurioms taip pat „ne į sveikatą“ toks kasdienis važiavimas. Informacijos apie planuojamą kelio remonto pratęsimą nerandame. Kokia situacija yra šiuo metu nežinome", - toks elektroninis laiškas pasiekė portalo jonavoszinios.lt redakciją.

Minėta atkarpa priklauso Jonavos rajone įsikūrusiai Šveicarijos seniūnijai. Pastaroji, pasiteiravus apie asfaltavimo darbus, apgailestauja, kad jo dar teks palaukti. 

,,Gaila, bet iš 120 km seniūnijai priklausančių kelių net 60 km vis dar neasfaltuoti.... Todėl suprantamas gyventojų nepasitenkinimas ir noras, kad jų naudojami keliai būtų tvarkingi.

„Jonava-Gaižiūnai“ kelias pagal intensyvumo kriterijus yra prioritetinis, tad ir pradėtas asfaltuoti.

Deja, finansavimo visam keliui pritrūko, todėl likusių kelio atkarpų asfaltavimas įtrauktas į strateginius savivaldybės veiklos planus 2022-2024 metams", - paaiškino Šveicarijos seniūnijos seniūnas Algirdas Paplonskis. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: