2022 m. televizijos projekte “X faktorius” sužibėjusi tuometinė septyniolikmetė užbūrė komisiją ir klausytojus stipriu balsu bei nuoširdžia šypsena. Nukeliavusi iki finalinių kovų mergina susirinko nemažą auditoriją, su kuria iki šiol palaiko artimą ryšį socialiniuose tinkluose.

“Esu labai jauna, visas šou pasaulis man dar visai naujas, todėl kiekvienas komplimentas, padrąsinimas man be galo svarbus. Džiaugiuosi, kad visi žmonės, su kuriais man teko susidurti kūrybiniame procese, buvo be galo malonūs. Tai tik dar labiau skatina judėti į pirmyn” – teigia atlikėja.

 Pirmąjį savo singlą išleido praėjus beveik metams po dalyvavimo TV projekte. “Kai ieškosi” – trečioji Elvijos solinė daina.

Apie kūrybos procesą Elvija pasakoja:

“Kai ieškosi” buvo sukurta jau gan seniai, bet buvo pamesta tarp mano kūrybinės knygelės puslapių. Sukūriau šią daina būdama tikrai prastoje situacijoje – mane supo itin toksiška aplinka. Tuomet dar to nesupratau, bet prisėdus rašyti, mintys tiesiog liejosi iš manęs, spėju, jog širdis gerokai seniau žinojo tai, ko pati nenorėjau pripažinti – pasakoja atlikėja. – Tik pagaliau ištrūkus iš aplinkos, kuri mane žlugdė kaip asmenybę, supratau, koks man iš tiesų svarbus ir artimas šios dainos tekstas”.

Atlikėja teigia, jog “Kai ieškosi” skiriama kiekvienam žmogui kažkada praradusiam save, paklydusiam tarp tiesos ir melo, bet galiausiai vėl radusiam teisingą kelią.  

“Džiaugiuosi, kad papasakojus prodiuseriui, kokio maždaug rezultato noriu, jau pirmoji „instrumentalo“ versija skambėjo kone tobulai, reikėjo pataisyti vos kelias vieteles. Jau tada supratau, kad mano vizija išsipildys, o finalinis variantas gavosi net ir dar geresnis” – neslepia džiaugsmo atlikėja.

“Kai ieškosi” gimė “RSD Studios” įrašų studijoje.  

Dainą jau galima rasti visose pasiklausymo platformose.

Kviečiame pasiklausyti:

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: