Vakar jau rašėme, kad apie 14 val. pagalbos tarnybas pasiekė pranešimas, jog Jonavoje, Fabriko g., blaškosi jautis. Galvijo šeimininkas buvo įvykio vietoje, jam nepavyko sulaikyti galvijo. Jautis pargriovė praeivę.

Kaip šiandien išsiaiškino portalas jonavoszinios.lt, moteris patyrė stiprius sužalojimus. Ji su greitosios medicinos pagalbos (GMP) automobiliu išvežta į Kauno gydymo įstaigą.

Vietoje dirbę GMP medikai nustatė, kad nukentėjusiajai lūžusi koja, kitų išorinių žymių, ragų ar kanopų sužalojimų, nebuvo, tačiau moteris galimai patyrė politraumą  – sutrenkimų, sumušimų visame kūne, kurių nesimato išoriškai.

Anot GMP specialistų, nukentėjusioji po buliaus parbloškimo iš nugaros valdė rankas ir kojas, tad viliamasi, kad stuburas nėra lūžęs.

GMP teigimu, moteris nukentėjo smarkiai, tačiau galėjo būti dar blogiau. Išvados dėl patirtų sužalojimų – tik po išsamių tyrimų, atliktų Kauno gydymo įstaigoje.

Kaip portalą jonavoszinios.lt informavo skaitytojai, į įvykio vietą atvykęs veterinaras laikinai užmigdė bulių, kad šis nebesiblaškytų gabenamas toliau. 

Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 139 str. 1 d. (Nesunkus sveikatos sutrikdymas dėl neatsargumo). 

Skaitytojos nuotrauka.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: