Kaip praneša Jonavos rajono savivaldybė, P. Vaičiūno gatvės dalyje turėtų būti atsisakyta projekte numatytų automobilių stovėjimo vietų viename iš kelkraščių. Taip nusprendė savivaldybės Saugaus eismo komisija, įvertinusi situaciją šiuo metu tvarkomoje gatvėje.

Savivaldybės atstovai P. Vaičiūno gatvėje, kurioje jau atliktas kelio ženklinimas, vertino didesnio gabarito transporto priemonių prasilenkimo galimybes esant intensyviam gatvės parkavimui. 

„Nors specialistai teigia, kad projektas parengtas vadovaujantis teisės aktais ir statybos reglamentais, visgi reikia pripažinti, kad praktikoje įrengti sprendiniai gali sukelti problemų vairuotojams, ypač sunkiajam transportui ir autobusams.

Todėl prašysime šioje gatvės dalyje nuo žiedo iki Chemikų g. posūkio panaikinti automobilių stovėjimo vietas kelkraštyje privačių namų pusėje.  

Tokiu būdu abi eismo juostos išplatės po 1 metrą, bus neapsunkintas eismas sunkiajam transportui, tačiau gatvė vis tiek taps saugesnė, kaip ir buvo planuojama iš pradžių“, - sako Saugaus eismo komisijos pirmininkas Erlandas Andrejevas.

Lygiagrečios gatvei automobilių stovėjimo vietos liks kitame kelkraštyje, o abiejose kelio pusėse įrengiamos dviračių eismo juostos bus integruotos į žiedinę sankryžą.

Eismą taip pat padės reguliuoti įrengiami eismo ribotuvai ir kelio ženklai, kurie aiškiai nurodys eismo zonas eismo dalyviams.

Jonavos rajono savivaldybės inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: