Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius susitiko su bendrovės „Continental Automotive Lithuania” vadovu Shayan Ali. Kauno LEZ`e veikiančios įmonės ir savivaldybės atstovai aptarė bendradarbiavimo galimybes ir Jonavoje gyvenančių įmonės darbuotojų pavėžėjimo klausimus.

Šiuo metu „Continental“ gamykloje dirba apie 60 jonaviečių. Įmonė pati organizuoja darbuotojų atsivežimą iš Jonavos.

Pasak įmonės atstovų, „Continental“ planuoja antrąjį plėtros etapą, po kurio gamyklos pajėgumai išaugs daugiau nei du kartus, o darbuotojų skaičius perkops tūkstantį.

Bendrovė skaičiuoja, kad vien šiais metais galėtų įdarbinti iki šimto darbuotojų iš Jonavos, o per kitus trejus metus iš Jonavos rajono atvykstančių dirbti žmonių skaičius galėtų siekti 300 ir daugiau.

„Planuodami plėtrą įmonės atstovai ieško galimybių kartu su savivaldybe organizuoti patogų darbuotojų iš Jonavos pavėžėjimą į darbą ir atgal. Kalbamės apie „Jonavos autobusų“ maršruto atsiradimą, kai įmonė išpirktų dalį šio reiso bilietų savo darbuotojams“, - sako Jonavos rajono meras M. Sinkevičius.

Jonavoje tai nebūtų nauja paslauga, kai darbdavys išperka dalį viešojo transporto bilietų savo darbuotojams – tokiu susitarimu naudojasi jonaviečiai, keliaujantys į darbą Rukloje veikiančiame Lietuvos reabilitacijos ir slaugos centre.

Kompanija „Continental“ savo veiklą Kauno rajone pradėjo 2019 metų pabaigoje. LEZ`e pastatyta gamykla buvo didžiausia investicija per 20 metų į gamybos sektorių Lietuvoje.

Įmonė gamina automobilių elektronikos komponentus ir sensorius, skirtus automobilio komfortui bei saugumui didinti, o juos eksploatuoja didžiausiems automobilių gamintojams visame pasaulyje.

„Continental“ Lietuvoje bendradarbiauja su įvairiais mokymų centrais, yra atvira mokinių vasaros stažuotėms, karjeros specialistams, noriai organizuoja ekskursijas mokiniams, supažindindama su savo veikla, vykdo kitas socialines iniciatyvas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: