Girti vairuotojai - problema, kuri vis dar neapleidžia ne tik Jonavos, bet ir visos šalies: informacija apie juos policijos įvykių suvestinėje matoma beveik kasdien. Tai - ne tik pykdo kitus vairuotojus, bet ir skaudina tuos, kurie per neblaivius asmenis prie vairo yra netekę artimųjų. Tą patyrė ir portalo jonavoszinios.lt skaitytoja Virginija, paprašiusi išplatinti jos viešą kreipimąsi į piktybiškai įstatymus pažeidžiančius ir , jos žodžiais tariant, į kitus žmones spjaunančius vairuotojus. Dalinamės juo:

,,Visada skaitau jus ir matau, kad Jonavoje policijos pareigūnai sustabdo nemažai girtų vairuotojų. Ačiū policijai už darbą. Tikrai nuoširdžiai džiugina, kad jie atsakingai dirba  ir girtuokliams vis sunkiau prasmukti pro juos.

Esu žmogus, kuris prieš tris metus būtent per girtą vairuotoją neteko dukros - įvyko eismo įvykis ir, deja, mūsų šeimos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.

Iki šiol skauda... Skauda, kad per kažkokį, leisiu sau pasakyti, žudiką, netekau to, ką pati auginau ir paleidau į šį pasaulį. Mano dukros vyras iki šiol gydosi depresiją, o aš verkiu kiekvieną vakarą.

Matydama, kad tokių girtuoklių nemažėja, norėčiau viešai kreiptis į juos ir pabandyti apeliuoti į jų jausmus. Kur jūsų protas, sąžinė, atjauta?

Ar jūs suprantate, kad vairuodami girti keliate pavojų kitiems? Ar tikrai būtina sėsti prie vairo neadekvačiam? Yra taksi, draugai... Kas jūsų galvose ir širdyse? Ką reikia padaryti, kad jūsų pagaliau nebebūtų keliuose?

Jei būtų mano valia, kiekvienas girtas vairuotojas sėstų už grotų, nesvarbu kiek įpūtė... Jei sėdi už vairo neblaivus, tu nesuvoki savo atsakomybės prieš kitus žmones, tu kenki visuomenei.

Mano dukros jau niekas man nesugrąžins, bet gal šis laiškas pažadins bent minimalią atsakomybę vairuotojų, kurie vis dar vairuoja girti, širdyse.

Būsiu nuoširdžiai dėkinga, jei pasidalinsite mano mintimis", - savo išgyvenimais pasidalijo jonavietė Virginija. 

Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: